Buty Savage Gear Performance - bezpieczeństwo i wygoda

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Od kilku tygodni za oknem typowo zimowa pogoda - lód, śnieg, oblodzone powierzchnie. Warto odpowiednio przygotować się na takie warunki aby móc komfortowo i bezpiecznie korzystać z zimowej pogody. Nie ma chyba istotniejszego elementu odzieży na wędkarskiej wyprawie niż buty. To one odpowiadają za bezpieczeństwo, komfort termiczny i wygodę. Nic więc dziwnego że marka Savage Gear kolejny raz wypuściła na rynek buty, spełniające wymagania wędkarzy. Super wytrzymałe i komfortowe buty, którym nie straszny najtrudniejszy teren. Zapewniają pełne bezpieczeństwo i komfort oraz ciepło w czasie wszelkich aktywności outdoorowych.

Podstawową zaletą butów Savage Gear Performance jest ich lekkość i wytrzymałość dzięki zastosowaniu wytrzymałych polimerowych materiałów. Buty chronią przed wilgocią oraz umożliwiają brodzenie w wodzie bez obawy przemoknięcia - co doskonale przyda się w czasie przemierzania przybrzeżnych, często podmokłych, obszarów po których z reguły wędkarze się poruszają. Co bardzo istotne - podeszwa butów Performance, dzięki specjalnej konstrukcji bieżnika oraz miękkiej gumie z jakiej została wykonana, doskonale zabezpiecza przed poślizgnięciem na kamieniach lub mokrych deskach. W celu podniesienia komfortu termicznego podeszwa butów dodatkowo izolowana jest warstwą środkową z pianki EVA.

Parametry techniczne butów Savage Gear Performance:

1. Antypoślizgowa gumowa podeszwa spodnia z głębokim bieżnikiem

2. Formowana podeszwa środkowa z pianki EVA

3. Wyjmowana, formowana wkładka 

4. Cholewka z tkaniny o splocie oxford, wzmocnienia z PU

5. Membrana klimatyczna wnętrze obszyte mocną tkaniną

6. Niska waga

7. Wysoka wytrzymałość na uszkodzenia i przetarcia 


4.7
Oceń
(6 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Buty Savage Gear Performance - bezpieczeństwo i wygoda - opinie i komentarze

arasshaterarasshater
+2
Buty prezentują się świetnie i wyglądają na bardzo wygodne, nie powiem. Z ciekawości zerknąłem na Allegro na ich ceny i chociaż raz cieszę się, że mam dużą stopę: im większy rozmiar, tym niższa cena. Może w przyszłości zainwestuję... (2021-02-19 23:18)
WedkarzIncognitoWedkarzIncognito
+2
Jeżeli buty są chociaż w połowie tak wytrzymałe i cudowne jak opisuje producent, to muszę przyznać, że cena z którą się spotkałem na znanym portalu aukcyjnym jest optymalna i w pełni akceptowalna. Biorąc pod uwagę, że to Savage, który potrafi z przedmiotu realnie wartego 20zł stworzyć "cudo" z logiem Savage i krzyknąc sobie za to 120zł (świetnym przykładem są tutaj narzędzia wędkarskie spod znaku SG), to sugerując się tylko suchymi danymi i opisem butów  uważam, że w relacji cena do jakość Savage zachowało zadowalające proporcje. Nawet pozowlę sobię użyć stwierdzenia, że jak na Savage to i tak tanio ;))) (2021-02-20 09:25)

skomentuj ten artykuł