Savage Gear Craft Shad - sandaczowy sklasyk

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć


Choć do sezonu typowo sandaczowego musimy jeszcze chwilę poczekać. To warto już dziś rozejrzeć się za przynętami, które z pewnością nie będą obojętne dla mętnookiego drapieżnika. A jak wiadomo sandacze lubią odpowiednie dla nich gumy. Ważny jest nie tylko kolor ale przede wszystkim kształt i odpowiadnia praca, zarówno w opadzie jak też w czasie podbijania lub powolnego zwijania. Sandacz potrafi być bardzo wybredny i kapryśny. Dlatego warto testować wciąż nowe modele przynęt. I dlatego kolejną z nowości marki Savage Gear na rok 2021 jest klasyczna guma sandaczowa Craft Shad, którą z powodzeniem można używać także na okoniowych czy szczupakowych wyprawach.

Wykonane i zaprojektowane przez Madsa Grosell gumy, charakteryzują się  smukłym profilem zainspirowanym ukleją. Duże i realistyczne, miękkie oczy oraz mnóstwo detali to wynik ręcznego malowania. Długi, szczupły ogon zakończony kopytem pracuje z ciasnymi wibrującymi kopnięciami i skręceniami podczas zwijania i w czasie opadu. Smukły korpus sprawia, że jest to przynęta idealna do łowienia głęboko i w silnym nurcie. Ręczne wykonywanie oraz malowanie, wyznaczają nowy standard w tej kategorii przynęt.

Przynęta występuje w trzech rozmiarach: 7,2 cm – 2,6g. / 8,8 cm – 4,2g. / 10 cm – 6g. Każda też dostępna jest w sześciu kolorach pośród których znajdziemy kolory naturalne jak i tzw. żarówy.

Cechy charakterystyczne: 

- Miękkie oczy

- Smukły profil przynęty

- Doskonale pracujące kopyto

- Wykonana i malowana ręcznie


Więcej na: https://savage-gear.com/products/lures/freshwater-lures/soft-lures/paddletails/craft-shad-28


 


4.7
Oceń
(7 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Savage Gear Craft Shad - sandaczowy sklasyk - opinie i komentarze

majapmajap
0
Największe moje sandacze zostały złowione na rosówki,6do 8 kg. (2021-04-27 12:35)
zurawinowyzurawinowy
+1
Cena kosmos (2021-04-30 08:32)

skomentuj ten artykuł