Savage Gear X-Grip - buty do wyszukiwania miejscówek

/ 4 komentarzy / 4 zdjęć


Nadeszła upragniona przez wszystkich wiosna. Temperatury rosną, rzeki wracają do swoich koryt a zalane tereny schną. Wielu wędkarzy lubi ten okres roku kiedy przyroda bujnie budzi się do życia. Przedzierają się wzdłuż rzek, kanałów, cieków lub zbiorników wodnych w poszukiwaniu nowych miejsc do połowu lub odwiedzając po raz pierwszy w sezonie te ubiegłoroczne. Często robią się z tego całe kilometry do przejścia.

Wiedzą o tym producenci sprzętu wędkarskiego. Marka Savage Gear zaproponowała na ten sezon specjalnie do tego celu zaprojektowane buty - X-Grip. Z pozoru z zewnątrz wyglądają jak zwykłe obuwie sportowe ale... Savage Gear to nie jest jednak zwykła firma sportowa. Obuwie X-Grip oferuje nam przede wszystkim 100% wodoodporną membranę, która z jednej strony uchroni nas przed przemoczeniem stóp z drugiej odprowadzi parę z wnętrza buta zapewniając komfort "suchej stopy". Do tego zadbano o bezpieczeństwo a jak wiadomo często przybrzeżne strefy to mokre kamienie, które potrafią sprawić niespodziankę. Stąd w butach X-Grip specjalna antypoślizgowa podeszwa z miękkiej gumy. Aby ulżyć naszym stopom w czasie wielogodzinnego marszu podeszwa we wnętrzu buta została wykonana w technologii Double Lasting z miękkiej pianki EVA, która formuje się idealnie do naszej stopy zapewniając odpowiednią elastyczność.


Buty X-Grip dostępne są w siedmiu rozmiarach: 41/42/43/44/45/46/47


Cechy charakterystyczne:

- Elastyczny materiał wierzchni z siatki Oxford ze wzmocnieniem TPU
- 100% wodoodporna membrana
- Antypoślizgowa gumowa podeszwa zewnętrzna
- Uniwersalne i bardzo wygodne buty zapewniające doskonałą trakcję
- Siateczkowa tkanina posiada pokrycie hydrofobowe
- Membrana klimatyczna
- Formowana podeszwa środkowa w technologii Double Lasting z pianki EVA


Więcej znajdziecie na stronie producenta: https://savage-gear.com/products/clothing/footwear/shoes/x-grip-shoe


 


3.1
Oceń
(9 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Savage Gear X-Grip - buty do wyszukiwania miejscówek - opinie i komentarze

voodoomanvoodooman
0
Hmm ja mam do szukania deepera ale jak wymyślili już buty do szukania miejscuwek to biere w ciemno. Tylko ciekawe jaki to to ma zasięg? (2021-05-21 22:00)
kabankaban
0
No cóż ja mam inne i też sobie chwalę a cena zgoła mniejsza... (2021-05-22 20:43)
zurawinowyzurawinowy
0
Wygladają świetnie, ale boje się że bym zniszczył w sezon na rybach (2021-05-31 23:01)
kaziqkaziq
0
Tyle tutaj reklamy Savage Gear że muszę zadać pytanie bo gdzie jak nie tutaj mógłbym dostać trafniejszą odpowiedź? Mianowicie Spodniobuty od Savage rozklejają się w ocyach na szwach. Kupione 7 miesięcy temu w polskiej dystrybucji. Gdzie można naprawić sprzęt Savage Gear w ramach serwisu gwarancyjnego? Savage Gear nie ma nawet polskiej strony internetowej. (2021-07-24 17:05)

skomentuj ten artykuł