Sebastian wspaniały

/ 2 komentarzy / 9 zdjęć


Sebastian Daszkiewicz Mistrzem Okręgu Nadnoteckiego!!! Wielkim sukcesem zakończył się start spławikowców Koła „Złota Rybka” w Mistrzostwach Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile. Mistrzem Okręgu na rok 2014 został kol. Sebastian Daszkiewicz z wynikiem 4 pkt. sektorowych ( II miejsce sektor B 4515g. i II miejsce sektor A 4470g.). Oprócz Sebastiana w Mistrzostwach startowało jeszcze czterech naszych wędkarzy: Damian Nowakowski 14 miejsce, Jarosław Błaszczyk 25 miejsce, Piotr Rakowski 27 miejsce i Stanisław Piotrowski 26 Miejsce. Kierownikiem i trenerem całej ekipy naszego Koła był v-ce prezes Koła ds. sportowych kol. Błaszczyk Henryk. Sebastian, jako Mistrz Okręgu otrzymał z rąk v-ce prezesa ON PZW Kol. Ryszarda Dymka wspaniały Puchar i złoty medal. Zawody zostały rozegrane w dniach 10 i 11 maja na Zalewie Koszyce II w Pile. Pogoda nie była łaskawa dla wędkarzy, którzy przez trzy godziny w pierwszy dzień zmagali się z deszczem i silnym wiatrem, a w drugi dzień z deszczem i huraganem. Wszelkie niedogodności wynagrodzili uczestnikom organizatorzy serwując codziennie na zakończenie wspaniały obiad.

 


4.6
Oceń
(11 głosów)

 

Sebastian wspaniały - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
I nic na rozgrzewkę.Gratulacje dla zwycięzców. Pogoda nie zawsze sprzyja. Taka nasza dola. Pozdrawiam. (2014-05-21 17:55)
rychter56rychter56
0
''nic na rozgrzewkę''- i dlatego mamy w kole wyniki.Gratulacje dla Mistrza,to jest sama kwintesencja wędkowania nie rozgrzewamy lecz łowimy.Na przestrzeni kilku lat mamy mistrzostwo okręgu w drużynie dwa razy,indywidualnie w kategorii seniorów dwa razy,w kategorii juniorów oraz w kategorii seniorów w spinningowej dwa tytuły wywalczone przez tego samego zawodnika.Teraz czas na zwycięstwo w kategorii kobiet. Prezes Koła. (2014-05-26 18:32)

skomentuj ten artykuł