Seniorzy na start zawody 60+ - koło PZW Nr14 Grodzisk Wlkp.

/ 26 zdjęć

W dniu 03.05.2018r Zarząd Grodziskiego Koła PZW zorganizował zawody wędkarskie dla seniorów 60+ swego koła. Zawody zorganizowano nad stawem w parku miejskim, udział brało 20 wędkarzy. Łowiono metodą spławikową przez trzy godziny.
Zwycięzcą zawodów został kolega Mieczysław Wamberski z wynikiem 1,605kg, drugie miejsce zajął kolega Zenon Szkoda z wynikiem 1,430kg a trzecie miejsce zajął kolega Stanisław Paszkowski z wynikiem 1,275kg. Pierwsza trójka otrzymała z rąk Prezesa koła okolicznościowe Puchary a pozostali wędkarze odebrali statuetki. Największą rybę zawodów złowił kolega Mieczysław Wamberski była nim ryba karaś o wadze powyżej 1kg. Po odczytaniu wyników i dekoracji wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek który przygotował gospodarz koła kolega Rafał Juchacz. Następne zawody dla seniorów 60+ zostały zaplanowane na 23.09.2018r tym razem wędkarze seniorzy będą rywalizować o Puchar lata. Zawody zostaną zorganizowane również nad stawem w parku miejskim w Grodzisku Wlkp. już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów 60+ którzy należą do Koła PZW Nr14 Grodzisk Wlkp.

3
Oceń
(3 głosów)

Seniorzy na start zawody 60+ - koło PZW Nr14 Grodzisk Wlkp. - opinie i komentarze