Sezon 2014 oficjalnie otwarty-Kodręb-06.04.14

/ 1 komentarzy / 8 zdjęć


Mimo, że dla wielu z nas nie ma przerwy w sezonie wędkarskim, w ostatnią niedzielę oficjalnie otworzyliśmy nowy sezon wędkarski 2014. Na dzień 6 kwietnia zaplanowaliśmy towarzyskie zawody metodą dowolną, a przy okazji sprzątanie brzegów zbiornika.

W miejscu zbiórki na łowisku specjalnym w Kodrębie, w chłodny niedzielny poranek stawiło się 32 zawodników, w tym 29 seniorów i 3 juniorów (w tym jedna juniorka). Pogoda zapowiadała się piękna, ostatnie informacje o dość dobrych braniach napawały optymizmem. Po przywitaniu i rozlosowaniu stanowisk, pełni zapału wyruszyliśmy na miejsca. 

   Po czterogodzinnych zmaganiach optymizm prysł. Ryba nie chciała brać, jeśli już to głównie jazgarze, czasem mały jaź, sporadyczna płotka. Wyczekiwany i żerujący dobrze w ostatnich dniach karp, miał nas w nosie. 

   Kolejny raz Kodrąb pokazał, że nie jest łatwym łowiskiem. Jednym razem potrafi obdarować pięknymi rybami, częściej uczy pokory. Tym bardziej należą się gratulacje wędkarzom, którym udało się złapać najwięcej ryb.


Oto wyniki:


Juniorzy

I miejsce Martyna Koper 680 pkt.


Seniorzy

I miejsce Przemysław Krzępiec 1400 pkt.

II miejsce Lech Rudzki 1220 pkt.

III miejsce Piotr Kilian 1140 pkt.

IV miejsce Rober Górski 1060 pkt.

V miejsce Adam Przerada 900 pkt.

VI miejsce Lech Nowerski720 pkt.Na szczęście nie tylko brania są najważniejsze, ważne są spotkanie nad wodą, rozmowy, wymiana doświadczeń.

Do zobaczenia już za tydzień na Mistrzostwach Koła w wędkarstwie spławikowym. Również na łowisku specjalnym "Kodrąb"  :)


 


4.6
Oceń
(11 głosów)

 

Sezon 2014 oficjalnie otwarty-Kodręb-06.04.14 - opinie i komentarze

blutublutu
0
Gratuluję wszystkim zawodnikom biorących udział w udanych zawodach, oraz serdecznie pozdrawiam i daję pięć. (2014-04-08 10:09)

skomentuj ten artykuł