Sezon sportowy 2014 rozpoczęty

/ 2 komentarzy

Podczas ustaleń terminarza na 2014 były obawy czy  30 marzec to nie za wcześnie ,nawet był wyznaczony termin rezerwowy na 13  kwiecień. Pogoda jednak sprawiła miłą niespodziankę i była  wręcz wymarzona na zawody.Ta piękna aura plus wiosenne zarybienie łowiska nastrajało bardzo optymistycznie . W imprezie udział wzięło  43 zawodników .Kilka osób  gościło po raz pierwszy na naszych zawodach ,stawili się  koledzy z  sekcji SWG BR i tacy dla których były to pierwsze łowy "na gwizdek" .

Nie zabrakło doświadczonych rywali  min. Marcina Smulika Wędkarza Roku 2013 Okręgu Sieradz . Pokazał że nie zapomniał przez zimę jak się łowi i  wygrał to spotkanie wynikiem 1180 g. Drugie miejsce wywalczył ubiegłoroczny Mistrz naszego K oła Wojciechowski Tomasz wygrywając sektor C 850 g.  Aby wygrać sektor A wystarczyło złowić 480 g ,ta  sztuka udała się Pawłowi Krawczykowi V-ce Mistrz Koła 2013.  Jak widać po wynikach link , ryby tego dnia były   wyjątkowo niegłodne .Ja na swoją nieporadność  po południu analizując wszystko w ulubionym lokalu  "doszyłem " teorię że może to wpuszczone szczupaki ok 100 szt.(dzień  wcześniej link)  przepędziły drobnicę z mojego stanowiska.Humor zdecydowanie mi się poprawił nie wiem tylko, czy przez naciągane teorie , czy piwo Ciechan ma takie właściwości.

Zawody zakończyliśmy tradycyjnie poczęstunkiem ,grochówka z wkładką przygotowaną przez restaurację Agama i wręczeniem nagród rzeczowych - sprzęt firmy Milo ,ufundowany przez Zarządy Koła Kleń i Lutomiersk .

Najbardziej cieszy mnie to że spełniliśmy (brak protestów itp) oczekiwania początkujących i zaawansowanych  zawodników .Kolegom z czołowych miejsc składam  gratulację, tym co "przyzerowali" szacun za podjęcie rywalizacji. Dla wszystkich obecnych jeszcze raz podziękowania za sportową  postawę w czasie łowienia i obecność do końca, aby oddać honory  najlepszym.

Zapraszam na mały rewanż  II GPK 26 kwiecień (sobota) , jak mówi regulamin Grand Prix z ośmiu startów ,trzy najgorsze odpisujemy .Jeszcze dwa razy można eksperymentować . 

Foto relacja link

Pozdrawiam 

Zwir73

 


5
Oceń
(8 głosów)

 

Sezon sportowy 2014 rozpoczęty - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Gratuluję wiosennej udanej imprezy.Pozdrawiam. (2014-04-05 08:33)
kolegaPiotrkolegaPiotr
0
Brawo. Szybka relacja i wyniki po zawodach. (2014-04-07 09:30)

skomentuj ten artykuł