Savage Gear 3D StickleBait Twitch - woblery na pstrągi, okonie i klenie

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć


Na progu wiosny spinningiści intensywnie poszukują niedużych przynęt do połowu okoni i innych małych drapieżników nie objętych okresem ochronny. Dobrym pomysłem może okazać się 3D StickleBait Twitch ze stajni Savage Gear. Marka Savage Gear przyzwyczaiła nas do dużych przynęt szczupakowych, wykonywanych na podstawie skanu prawdziwych organizmów. Ryb, ssaków czy płazów. Na ten rok przygotowała coś dla miłośników łowienia pstrągów, okoni, kleni czy boleni. Wobler StickleBait Twitch stworzony na podstawie skanu prawdziwego ciernika, z doskonałymi szczegółami. Przynęta ma wysoki łukowaty grzbiet i smukły korpus, świetnie błyszczy podczas zwijania i fantastycznie mieni się podczas opadu. Pracuje doskonale nawet w silnym prądzie. Konstrukcja do długich rzutów, z kulką wolframową, która pełni także rolę wabiącej grzechotki. 


Woblery dostępne w trzech rozmiarach: (4,5 cm – 4g. / 5,5 cm – 7g. / 6,5 cm – 9,4g.) i każdy w sześciu zaawansowanych kolorach. Wszystkie woblery występują w wersji tonącej.


Charakterystyka:

- Mocny korpus z tworzywa ABS 

- Załadowany wolfram 

- Konstrukcja do dalekich rzutów 

- Wbudowana grzechotka 

- VMS na bieżąco 

- Kotwice SGY 1X BN (# 12, # 10, # 8) 


Więcej na: https://savage-gear.com/products/lures/freshwater-lures/hard-lures/crankbaits/3d-sticklebait-twitch-4

 


4.7
Oceń
(7 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Savage Gear 3D StickleBait Twitch - woblery na pstrągi, okonie i klenie - opinie i komentarze

barrakuda81barrakuda81
0
Eleganckie malowanie.Przykuwa oko naturalnym wzorem i akcja ciekawa.Jak tylko się pokazała zajawka na kanale Savage'a od razu zacząłem kopać w necie po sklepach ale jeszcze nie mieli...Lubię takie cukiereczki:-) (2021-04-14 19:39)
kabankaban
+1
Jak dla mnie firma powinna zaproponować wersję pływającą i 0. Najbardziej podoba mi się oko ale przy tych ilościach przynęt które w tej chwili mamy na rynku producent robi produkt bardziej pod wędkarza niż z myślą o danej rybie- takie moje zdanie. Przyznam szczerze że zdecydowanie wolę rękodzielników którzy tworzą przynęty pod daną wodę. (2021-04-15 10:01)

skomentuj ten artykuł