Shark winner 3000 opinia

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć


Shark Winner 3000
Gdy dopiero zaczynałem przygodę z wędkarstwem i pokochałem spinning musiałem kupić kołowrotek. Wybrałem właśnie zwyciężcę od sharka za sprawą wielu łożysk desingu oraz ceny. 12+1 to liczba owych łożysk. Jak to amator wykorzystywałem go ponad przeznaczenie czyli był montowany na feederze spinningu spławiku... hah lepsze byłoby wymienić gdzie nie był montowany. Kręciął jest na prawdę wytrzymały albowiem u mnie wytrzymywał w różnych warunkach przy wielu wypadkach jak upuszczanie czy włożenie do wody. Płynny hamulec który bez problemu dawał radę przy karpiach i linach. Stalowe ramie bardzo mocne i ładne. To kilka zalet owego kołowrotka. 
Cena:
Jak to na początku pieniędzy na sprzęt nie miałem lub nie chciałem wydawać. Kołowrotek warty z wysyłką około 90 zł co według mnie jest ceną na prawdę dobrą jak za taką jakość. 
Co dostałem w paczce
Mianowicie kołowrotek z metalową szpulą. Zapasową grafitową szpulą oraz gwarancje na okres dwóch lat.
Szczerze polecam bo na początek tyle wystarcza :)
Pozdrawiam Maciek

 

 


3.6
Oceń
(8 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Shark winner 3000 opinia - opinie i komentarze

SithSith
0
Na zachętę *****. Trochę mało informacji na temat sprawowania się teko młynka. Unikaj błędów ortograficznych i stylistycznych. Ad meritum, odnoszę wrażenie, że zdecydowanie zbyt mało linki na szpuli. (2016-09-08 06:30)
SithSith
0
PS Nie przejmuj się stawianymi "jedynkami", jest na Forum kilku kretynów, którzy jeszcze niczego nie napisali, ale za to z automatu wszystkim stawiają jedynki. Taki charakter wypływający z bezmózgowia. ;> (2016-09-08 06:33)
ryukon1975ryukon1975
0
Ogólne to brak tu nawet podstawowych informacji o tym kołowrotku np. jego masa. Jednak patrząc z drugiej strony jeśli producent napisał że ma on 13 łożysk to reszta też pewnie mocno naciągana. Stalowe ramię? Chodzi o kabłąk czy coś innego? Z taką ilością żyłki na szpuli bardzo źle się rzuca. zwłaszcza lżejszymi przynętami a piszesz że używałeś go do spinningu. Jest tu wiele wpisów na temat kołowrotków przed napisaniem swojego powinieneś kilka zobaczyć by mieć się czym trochę pokierować. (2016-09-08 06:47)
SlawekNiktSlawekNikt
0
Za dużo żyłki o te parę metrów to miałem kilka razy, ale o wiele za mało czyli tyle co na zdjęciu to nigdy ... (2016-09-09 19:26)

skomentuj ten artykuł