Składki członkowskie i opłaty 2015Koła nr 71 PZW w Barcinie


Informuję kolegów, że w 2015 roku składkę członkowską oraz składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód uprawniającą do wędkowania na wodach Polskiego Związku Wędkarskiego można opłacić u Prezesa Koła nr 71 PZW w Barcinie kol. Jarosława Drozdowskiego. Szczegółowe tabele ze stawkami są aktualnie dostępne na stronie internetowej Okręgu PZW w Bydgoszczy pod adresem www.opzw.bydgoszcz.pl

Przypominam, że w każdy pierwszy wtorek miesiąca (z wyjątkiem świąt i wakacji) o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Barcinie odbywają się posiedzenia Zarządu i otwarte spotkania z wędkarzami. Po omówieniu tematów związanych z bieżącą działalnością jest dyskusja z udziałem uczestników spotkania. Można wstąpić do PZW i opłacić składkę członkowską oraz składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód w 2015 roku. Zapraszam.

Najbliższa okazja do opłacenia składek to spotkanie, które odbędzie się w środę 7 stycznia 2015 roku o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury.

Chciałbym również poinformować, że w tym roku Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze najprawdopodobniej odbędzie się w niedzielę 1 lutego 2015 roku.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Dokumenty (1)Składki członkowskie i opłaty 2015Koła nr 71 PZW w Barcinie - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł