Składki członkowskie i opłaty na 2018 -koło w Barcinie


Informuję kolegów, że w 2018 roku składkę członkowską oraz składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód uprawniającą do wędkowania na wodach Polskiego Związku Wędkarskiego można opłacić u Skarbnika Koła nr 71 PZW w Barcinie kol. Tomasza Słomowicza (tel. +48 600 642 445). W sprawie składek można kontaktować się ze skarbnikiem lub prezesem koła. Będziemy starli się być otwarci na potrzeby wędkarzy. Szczegółowe tabele ze stawkami są dostępne na stronie internetowej Okręgu PZW w Bydgoszczy www.opzw.bydgoszcz.pl
 
Przypominam, że w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 18.00 w sali konferencyjnej budynku zaplecza stadionu miejskiego w Barcinie odbywają się posiedzenia Zarządu i otwarte spotkania z wędkarzami. Można wstąpić do Polskiego Związku Wędkarskiego, opłacić składkę członkowską oraz składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód. Zapraszamy.
 
Zwyczajne Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Koła Nr 71 Polskiego Związku Wędkarskiego w Barcinie planowane jest wstępnie na 4 lutego 2018 roku. Będzie ono okazją do podsumowania ubiegłorocznej działalności, wręczenia odznaczeń wędkarskich i nagrodzenia uczestników Grand Prix Koła 2017 w wędkarstwie spławikowym.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Składki członkowskie i opłaty na 2018 -koło w Barcinie - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł