Składki na 2021 rok

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć


Zachęcamy wszystkich członków, którzy chcą opłacić składki członkowskie oraz wykupić pozwolenie do siedziby naszego koła. W tym roku skarbnik musi wprowadzać wszystkie dane do systemu. Jest to dość czasochłonne, dlatego prośba do wszystkich kolegów, żeby nie zostawiali tego na ostatnia chwilę. W miarę możliwości, dobrze byłoby również skontaktować się ze skarbnikiem przed przyjściem. Podaje kontakt:

Bogdan Kasprzak 517 586 272

W zakładce Plan Pracy został, również zamieszczony prawdopodobny plan pracy koła, na 2021 r. Jest to wstępny harmonogram, który może ulec jeszcze zmianie. Natomiast rozgrywanie zawodów, jest oczywiście związane z obostrzeniami, które będą w danym terminie obowiązywać. Miejmy nadzieję, że wszystko uda się bez problemu rozegrać i często będziemy mieli okazję spotykać się nad wodą. 

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Składki na 2021 rok - opinie i komentarze

amur tvamur tv
0
Składki w PZW nie są takie ale warto je zapłacić (2021-01-23 07:20)
boguskraboguskra
+2
Mam pytanie do kolegów, czy przy opłatach składki członkowskiej, składki na zagospodarowanie, oraz opłaty w kwocie 25 zł za tzw pracę na rzecz koła Zwierzyniec w Krakowie jest legalne. Taka opłata jest egzekwowana od kilku lat. Piszę egzekwowana bo nie jest dobrowolna. (2021-02-03 14:31)

skomentuj ten artykuł