Składki pzw na 2016 rok


Informuję kolegów, że w 2016 roku składkę członkowską oraz składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód uprawniającą do wędkowania na wodach Polskiego Związku Wędkarskiego można opłacić u Skarbnika Koła nr 71 PZW w Barcinie kol. Tomasza Słomowicza. Szczegółowe tabele ze stawkami są dostępne na stronie internetowej Okręgu PZW w Bydgoszczy pod adresem www.opzw.bydgoszcz.pl

Zgodnie z decyzją Zarządu Głównego PZW w tym roku opłacają składkę członkowską należy wypełnić Kartę Ewidencyjną Wędkarza na potrzeby centralnego rejestru Polskiego Związku Wędkarskiego.

Przypominam, że w każdy pierwszy wtorek miesiąca (z wyjątkiem świąt i wakacji) o godz. 18.15 w Miejskim Domu Kultury w Barcinie odbywają się posiedzenia Zarządu i otwarte spotkania z wędkarzami. Można wstąpić do Polskiego Związku Wędkarskiego i opłacić składkę członkowską oraz składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód w 2016 roku. Zapraszam.

Biuro Okręgu PZW w Bydgoszczy informuje, że w 2016 roku składki i opłaty okresowe 1, 3 i 7 dniowe należy dokonywać za pomocą platformy płatności elektronicznych eOkoń postępując zgodnie z instrukcją.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Składki pzw na 2016 rok - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł