Składki za 2022 rok w Kole


Zarząd Koła Nr 14 "Okoń" w Goleniowie informuje, że od dnia 15.12.2021 roku będzie możliwe opłacanie składek i nabycie zezwoleń wędkarskich na 2022 rok w naszym biurze w Goleniowie przy ul. Pocztowej 15/18 w każdą środę i piątek w godzinach 16.00-18.00 ( z wyjątkiem dni świątecznych ).

Zwracam uwagę, że opłaty nie muszą być wnoszone osobiście. Można we własnym imieniu przysłać kogoś bliskiego zaopatrując go w kartę wędkarską, legitymację w którą wklejane są znaczki, zezwolenie za poprzedni rok i pieniążki. Zgodnie ze Statutem PZW aby nie stracić członkostwa i uniknąć ponownej wpłaty wpisowego należy opłacić składki najpóźniej do końca kwietnia danego roku.

Składki w porównaniu do roku 2021 nie uległy żadnym zmianom i pozostały w takiej samej wysokości ( wykaz szczegółowy opłat znajdziesz w zakładce "Składki").

Przy okazji przypominam, że sklep wędkarski " Centrum Wędkarskie "Okoń" w Goleniowie poza użytą nazwą Okoń nie ma nic wspólnego z Kołem PZW Nr 14 "Okoń". Kupując w tym sklepie znaczki automatycznie zapisujesz się do innego koła, a nie do "Okonia" nie zawsze będąc tego świadomym.

Biuro naszego Koła Nr 14 "Okoń" mieści się przy ul. Pocztowej 15/18 w budynku Przedszkola nr 5. 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam.

 


3
Oceń
(3 głosów)

 

Składki za 2022 rok w Kole - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł