Skuter wodny i narty na zalewie Kobyla Góra a Regulamin PZW

/ 4 komentarzy / 4 zdjęć


Witam wszystkich i proszę o radę co jeszcze można zrobić, i gdzie można zgłosić to co opisuje poniżej. Sprawdziłam że na zalewie Kobyla Góra PZW Kalisz wolno wędkować z łodzi z silnikiem elektrycznym i tak faktycznie jest ale będąc na rybach w niedzielę 12.05.2013 r. ciepło dużo ludzi odpoczywa, spaceruje, pływają sobie rodziny na rowerach wodnych, wędkarze na łodziach elektrycznych sobie spiningują aż tu nagle skończyła się sielanka na wodzie pojawia się skuter wodny z nartami i się zaczęło szaleństwo, skuter podpływał pod same wędki fala jak na morzu podczas sztormu wędkarze zdenerwowani , zaczęli się zwijać i opuszczać stanowiska, bo faktycznie nie dało się wędkować . Zadzwoniłam w poniedziałek do Okręgu PZW w Kaliszu i powiadomiłam Dyrektora co się działo na wodzie PZW Kobyla Góra. Pan Dyrektor podziękował i powiedział że wiedzą o takich zdarzeniach i wystosuje pismo w tej sprawie, jednocześnie prosząc aby powiadomić go gdyby te incydenty będą się powtarzały. Długo nie było trzeba czekać na powtórkę akcji skutera z nartami, a mianowicie w środę tj. 15.05.2013r. po pracy pojechaliśmy sobie na rybki aby odpocząć po pracy i połowić sobie rybki lecz znów nam nie było dane powędkować ponieważ znów pojawił się ten sam Pan ze skuterem i nartami i było po wędkowaniu, lecz tym razem zrobiłam zdjęcia które mam na dowód tego o czym pisze .

 


5
Oceń
(14 głosów)

 

Skuter wodny i narty na zalewie Kobyla Góra a Regulamin PZW - opinie i komentarze

pegazpegaz
0
następnym razem jak pojawi się ten '' pan'' weź procę i go ostrzelaj może się nauczy żeby szanować innych. pozdro (2013-05-21 15:10)
w-marcin-59w-marcin-59
0
Pani Mario. Ja też pisałem do Zarządu PZW Leszno o podobnych incydentach, nie o środkach pływających, a o kąpiących się w miejscu całkowicie zakazanym do kąpieli. Pisałem na łamach lokalnej gazety i ...... wszyscy mają te nasze pretensje głęboko gdzieś. Nie ma co się denerwować. W kilku nic nie zmienimy. Może po cichu jakaś dywersja zda egzamin. (2013-05-23 19:27)
hubert82hubert82
0
popieram wcale bym się nie zdziwił jak ten pan na skuterze to jakiś syn prominęta i wszystko mu wolno (2013-05-27 20:39)
kormoruskormorus
0
Temat podobny, może coś z tego się uda http://www.pzw.org.pl/lubanmiasto/forum/617/2714/skutery_wodne_moj_glos__sprzeciw (2013-07-10 13:21)

skomentuj ten artykuł