Śmieci - problem wielu kół.

/ 3 komentarzy / 3 zdjęć
  • konto usunięte
Brud, smród, sterta śmieci... to nie wysypisko moi drodzy!!! To coraz częstsze zjawisko z jakim spotykamy się nad wodą. Nie ma się co oszukiwać to co się dzieje nad wodą to prawdziwa katastrofa!!! Nasze koło walczy z tym zjawiskiem bardzo zdecydowanie. Coraz więcej koszy zostaje montowanych nad zbiornikami, coraz częściej są one opróżniane i wywożone poza teren koła. Prowadzone są kontrole nad akwenami przez członków naszego koła. Te wszystkie czynności mają na celu to by po zajechaniu nad wodę zastać ją taką by z przyjemnością połapać a nie ,,przeciskać,, się na stanowisko przez stertę śmieci. Jednak te czynności które wykonuje nie tylko nasze koło ale i inne koła PZW nie znajdą wyjścia jeśli to my wędkarze nie zaczniemy bardziej dbać o to by nad wodą było jak najczyściej i przyjemniej. Dlatego powinniśmy pilnować zarówno siebie jak i kolegę-wędkarza łowiącego koło nas nad wodą, by nie zostawiać nad wodą niepotrzebnych nam już rzeczy tylko zabrać je ze sobą, nad wodą niech zostanie, oczywiście w koszu, opakowanie po robakach czy zanęcie. Wtedy nie tylko zapanuje porządek nad wodą ale również dzięki naszej aktywności koło do którego należy akwen będzie miało zawsze trochę mniej pracy. I np, koło zamiast wydawać pieniądze na wywóz śmieci może za to zarybić akwen!!! NIE BĄDZ BIERNY!!! POMÓŻ, PRZECIEŻ WODA TO MIEJSCE NAD KTÓRE JESZCZE NIE RAZ WRÓCISZ!!!

 


4.8
Oceń
(17 głosów)

 

Śmieci - problem wielu kół. - opinie i komentarze

kazek78kazek78
0
dobry artykuł ale musimy się wziążć najpierw za siebie,póżniej pilnować innych. Na łowiska które ja jeżdze jest powiedzmy ok czasami leży jakiś worek czy butelka to wrzucę do bagażnika i pod domem wyrzucę.nie jest u nas najgorzej. (2009-06-26 22:05)
rybak09090909arybak09090909a
0
bardzo dobry artykuł 5 oczywiście ja np.nie raz widziałem na stanowiskach albo pod drzewami (raz się zdażyło że nawet na gałęziach nisko nad wodą były torebki foliowe kubki.itp.)więc naprawde zadbajmy o czystośc wód jakże brzegów. (2009-06-28 10:55)
u?ytkownik70140u?ytkownik70140
0
5 (2013-05-24 11:04)

skomentuj ten artykuł