Spiningowe Mistrzostwa Koła TROĆ 2015


      "Zawodniczy" sezon spławikowy nieubłaganie dobiegł końca. Do rozegrania zostały ostatnie zawody- "Spiningowe Mistrzostwa Koła TROĆ 2015r". Odbyły się dnia 10.10.2015r. na naszym łowisku Karolewo Czarne. Na zbiórce stanęło 14 zawodników zdecydowanych kolejne cztery godziny spędzić ze spiningiem. Zasady były proste- łowimy zgodnie z regulaminem, przestrzegamy wymiarów ochronnych, no może z pominięciem okonia- do klasyfikacji liczą się sztuki od 18 cm. zamiast regulaminowych 15.

       Wschodni i południowo wschodni wiatr oraz zimno zdecydowanie nie ułatwiały zadania- tym bardziej, że wieczorem poprzedzającym zawody nastąpił "zjazd ciśnienia" co jak się okazało miało opłakane skutki w wynikach. Miejscówki szczupakowe i okoniowe, które dosłownie tydzień przed zawodami były "pewniakami" tym razem nie zdradziły swoich tajemnic- nie pomogło praktycznie nic- sposób prowadzenia przynęty czy też eksperymenty z blaszkami oraz gumami spełzły na niczym. Jednak coś tam udało się "wyspiningować", pojedyncze sztuki okonia oraz jeden szczupaczek.

        Wyniki wyglądały następująco:
1. miejsce oraz tytuł Spiningowego Mistrza Koła kol. Piotr Skrodzki z wynikiem 1140pkt.
2. miejsce oraz tytuł I V-ce Mistrza kol. Mieczysław Goździewski z wynikiem 570pkt.
3. miejsce oraz tytuł II V-ce Mistrza kol. Piotr Wach z wynikiem 210pkt.

        Typowy sezon spiningowy dopiero się rozkręca więc jeszcze wszystko przed nami. Do zobaczenia na przyszłorocznych zawodach!

 


5
Oceń
(9 głosów)

 

Spiningowe Mistrzostwa Koła TROĆ 2015 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł