Spinningowe Mistrzostwa Koła – Sezon 2019

/ 2 zdjęć


W dniu 16 czerwca 2019 r. na Stopniu Dąbie odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła Garnizonowego. 11 zawodników musiało wstać bardzo wcześnie w tym dniu, aby uczestniczyć w zawodach. Zbiórka była o 6 rano, więc niektórzy obecni ziewali i słuchali odprawy trochę zaspani. Po odprawie zawodnicy udali się na łowisko. Od samego rana słońce mocno przygrzewało.

Rywalizacja przebiegała w przyjemnej atmosferze, ponieważ uczestnicy złowili dużo ryb i do samego końca starali się walczyć o wynik. Po 4 godzinach rywalizacji wyłoniono Mistrza Koła, który złowił najwięcej ryb. Został nim Arkadiusz Sieńko. Drugie miejsce zajął Adam Zakrzewski, natomiast trzecie - Paweł Hossaja. Różnice pomiędzy wynikami pierwszej trójki były bardzo niewielkie co świadczy o tym, że rywalizacja była zacięta. Sklasyfikowano 9 zawodników. Kolejne miejsca przypadły: 4 -Stanisławowi Kisielewskiemu; 5 – Markowi Zakrzewskiemu; 6 – Arturowi Wróblowi; 7 – ex aequo Zbigniewowi Kołodziejskiemu i Stanisławowi Grodeckiemu; 8 – Sławomirowi Hossaja.

Po zakończeniu zawodów Szef Kołowej Sekcji Spinningowej wraz z V-ce Prezesem koła wręczyli najlepszym zawodnikom dyplomy i pamiątkowe puchary. Następnie zjedzono smaczny obiad w miłej atmosferze. Został on dostarczony na miejsce w formie kateringu. Pod koniec imprezy organizator podziękował wszystkim uczestnikom za przybycie i wzięcie udziału w zawodach ciesząc się, że frekwencja z biegiem czasu rośnie.

Wszystkie zdjęcia z imprezy dostępne są na naszej stonie na facebooku:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2726486794035093&id=370859392931190

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Spinningowe Mistrzostwa Koła – Sezon 2019 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł