Zaloguj się do konta

Spinningowe przynęty miękkie Robinson i Patriot

Przynęty miękkie Robinson i Patriot - nowości
http://www.robinson.pl/images/nowosci/miekkie_przynety_2012.pdf
Nowe spinningowe, profesjonalne przynęty miękkie Robinsona, już na pierwszy rzut oka na samo opakowanie świadczy o tym, że producent przykłada wielką wagę do jakości wykonania i estetyki. Twistery Robinson, które zostały przesłane przez redakcję wedkuje.pl spakowane są do eleganckiego i trwałego opakowania, hermetycznego opakowania z samozaciskowym zamkiem. Dla lepszej prezentacji i przechowywania są one dodatkowo ułożone na plastikowej, przezroczystej formie. Takie ułożenie i pakowanie umożliwia przenoszenie przynęt w torbach wędkarskich, bez potrzeby ich przekładania do skrzyneczek przynętowych. Prezentowana seria profesjonalnych przynęt zawiera pięć modeli, w kilkunastu wielkościach i nowych, dość atrakcyjnych wędkarsko kolorach. Mamy tu więc kolor czerwony, wiśniowy, żółty, zielony, perłowy, motroil, pomarańczowy i wiele innych. Dodatkowo większa część przynęt ozdobiona jest brokatem i posiada ciekawą konstrukcję korpusów i ogonków o różnych formach. Pełnych, rozciętych i z kilkoma dziurkami.
Sprezentowany model Robinson Radiator Twist występuje w rozmiarze 7,5cm i 9,5 cm i kilkunastu rewelacyjnych kolorach. Przód przynęty wyposażony jest w obłą główkę. Od główki do ogona biegnie centralny, kilku milimetrowy rdzeń, który otaczają żeberka. Odstępy pomiędzy żeberkami są równe ich grubości. Jeden z boków w linii ogona przynęty jest pozbawiony żeberek, co nadaje przynęcie dodatkowego smaczku.
Jeżeli chodzi o zbrojenie to w wyniku przeprowadzonych kilku prób, na pewniej zakładało mi się główkę jiggową, trzymając przynętę płaską, pozbawioną żeberek , częścią do siebie. Ze względu na wąski rdzeń korpusu, w takim położeniu miałem po prostu pełen obraz prowadzenia haczyka podczas zbrojenia przynęty.
Natomiast drugą przynętą były 8,5 cm, o wadze 5,7g Patrioty o symbolu ES85-147 Elastic Shad o ubarwieniu a la tygrysek. Zielonkawy grzbiecik z którego w kierunku żółtego spodu spływają nieregularne, czarne pręgi. Łopatka ogonka jest znacznych rozmiarów. Pod pyskiem lekkie czerwonkawe zabarwienie, na dodatek wklejone, ciemne oczko w srebrnej obwolucie. Sympatyczna rybka.

Opinie (4)

kamil11269

I oczekiwany opis. Zostawiam ***** [2013-02-10 17:28]

pstrag222

u MNIE DOSZŁY JESZCZE CZARNE 9.5 CM piękne kolory i budowa tych przynęt nie praw dasz??? Za wpis ***** pzdr.pstrag222 [2013-02-11 17:26]

kubaxxx

w jaki sposób dostajecie te przynęt, za opis 5 [2013-02-14 19:15]

marek-debicki

Przydziela to nasza redakcja, wg ustalonych kryteriów. [2013-02-14 22:12]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej