Spinningowy Mistrz koła Baszta wyłoniony.

/ 20 zdjęć


W dniu 27 października 2019 na rzece Warta w Sierakowie, odbyła się II TURA ZAWODÓW SPINNINGOWYCH. W drugiej rundzie zmagań o tytuł Spinningowego Mistrza Koła udział wzięło czternastu zawodników, którzy kilka chwil po godzinie 7:00 wyruszyli do wędkowania. Zbiórkę i ważenie ryb wyznaczono na
godzinę 12:00, lecz z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe wszyscy wstawili się na umówionym miejscu nieco szybciej. Nie tylko pogoda dawała się we znaki, ale również ryby nie brały tak chętnie jak w czasie I tury. Do wagi przedstawiono pojedyncze sztuki okoni czy szczupaków. Większość wędkujących mogła mówić o dużym pechu, gdyż np. złowione przez nich szczupaki nie miały niestety przepisowego wymiaru.

Ostatecznie po podsumowaniu kolejności z obu tur w czołówce nie zaszły poważniejsze zmiany. Tytuł SPINNINGOWEGO MISTRZA KOŁA zdobył Mirosław Tomczak, który zdecydowanie zwyciężył w obu turach. Tuż za nim uplasowali się Piotr Wojtkowski i Dariusz Kucz. Czołowa trójka uhonorowana została pamiątkowymi pucharami.


Tym samym zakończyliśmy sezon 2019. Szczegóły dotyczące kolejnych spotkań, a także termin zebrania sprawozdawczego będą znane niebawem.

 


4.2
Oceń
(6 głosów)

 

Spinningowy Mistrz koła Baszta wyłoniony. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł