Spławikowe mistrzostwa Koła Poczesna 8 maja 2016

Dzisiaj 8 maja na zbiorniku Wodociągów w Częstochowie odbyły się spławikowe mistrzostwa koła Poczesna. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach - senior oraz U-23, W kategorii U-23 wygrał Mateusz Dróżdż, drugie miejsce zajął Grabowski Bartłomiej. W kategorii senior pierwsze miejsce wywalczył Jerzy Nowak wynikiem 4590 pkt który zbudował pięknymi leszczami, drugie miejsce zajął Paweł Świącik wynikiem 1605pkt, trzecie miejsce wywalczył Oleksik Henryk wynikiem 905 pkt. Oczywiście wszystkie wyniki są na stronie koła.

Zapraszamy serdecznie na zawody do lasku Wrzosowskiego  12 czerwca - zawody zorganizowane ku czci zmarłych wieloletnich członków koła, którzy budowali je od samego początku - Jerzego Boreckiego i Stanisława  Czyża