Spławikowe Mistrzostwa Koła Lin. Chorzewa 15 maj 2016 r.

/ 49 zdjęć


II tura Spławikowych Mistrzostw Koła LIN
Chorzewa 15. 05. 2016 r.

W dniu 15 maja 2016 na małym zbiorniku w Chorzewie odbyły się zawody wędkarskie – Spławikowe Mistrzostwa Koła, zorganizowane przez Koło LIN Jędrzejów.
O godzinie 6 rano pod wagonem stawiło się 13 seniorów oraz 9 juniorów. Po powitaniu i przypomnieniu zasad rywalizacji, przystąpiono do losowania numerów startowych. Po losowaniu wszyscy zawodnicy udali się na swoje stanowiska. O godzinie 7:50 sędzia Józef Klamka dał I sygnał oznaczający nęcenie ciężkie, a o godzinie 8:00 dał II sygnał oznaczający rozpoczęcie rywalizacji. Pogoda zepsuła się zupełnie. Wiał zimny płn. - zach. Wiatr, który skutecznie utrudniał wędkowanie.  Ryby również przestawały współpracować a wędkarze z utęsknieniem wyczekiwali na ich brania. Żerowały niewielkie leszczyki, trafiała się płoć. Po 4 godzinach o godzinie 12 sędzia dał III sygnał oznaczający koniec wędkowania i sędziowie przystąpili do podliczania wyników a zawodnicy w tym czasie posilali się pieczoną kiełbaską.
Zmiana pogody miała decydujący wpływ na żerowanie ryb, które dłuższymi chwilami właściwie nie brały. W związku z tym wyniki były raczej mizerne.
 
Po podliczeniu wyników z dwóch tur, okazało się, że Spławikowym Mistrzem Koła Lin w 2016 r. został:

  Wrześniewski Przemysław
II miejsce zajął Zaczkowski Rafał
III miejsce zajął Frankowski Zdzisław
IV miejsce zajął Czajor Mirosław
V miejsce zajął Frankowski Piotr
VI miejsce zajął Szewczyk Paweł

W kategorii junior Spławikowym Mistrzem Koła Lin w 2016 r. został:

  Stój Kamil
II miejsce zajął Skowronek Kacper
III miejsce zajął Stój Daniel
IV miejsce zajął Możdżeń Kacper
V miejsce zajął Klepka Jakub
VI miejsce zajął Szczerba Sebastian

Zapraszamy młodych wędkarzy do rywalizacji w zawodach z okazji Dnia Dziecka w dniu 5 czerwca br. a seniorów w dniu 18/19 czerwca na zawody nocne.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła Lin. Chorzewa 15 maj 2016 r. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł