Spławikowe Mistrzostwa Kutna p.n. „Czas na zdrowe hobby”

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć


Koło nr 109 PZW „METALURG” Kutno z Okręgu Mazowieckiego zaprasza drużyny 3 osobowe reprezentujące szkoły podstawowe i gimnazjalne z terenu Miasta Kutno na Spławikowe Mistrzostwa Kutna p.n. „Czas na zdrowe hobby” o puchar Prezydenta Miasta Kutno Zbigniewa Burzyńskiego wynikające z konkursu grantowego w ramach projektu „GRANT NA LEPSZY START” edycja 2016.
Realizując program integracji dzieci i młodzieży zaprosimy drużynę Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego Nr 1 w Kutnie.
PZW będą reprezentowały dwie drużyny powołane przez Koła PZW 109 i 110 z Kutna.
Oprócz zawodów wędkarskich dzieci i młodzież zostaną zapoznane z działaniami PZW na rzecz młodzieżowego sportu wędkarskiego, nowoczesnymi wędkami i osprzętu wędkarskiego,  zasadami  zdrowego żywienia (w tym samodzielne wykonanie II śniadania) oraz bezpiecznego dotarcia do i ze szkoły. Dla najlepszych drużyn puchary i medale, a dla wszystkich uczestników nagrody, zdrowe napoje i pyszne polskie owoce. Możliwe inne niespodzianki.
Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Wędkarskiego „ZALEW” zawody odbędą się w dniu 7.09.br. na zbiorniku ww. Stowarzyszenia przy ul. Narutowicza. Dla uczestniczących drużyn zapewniamy bezpieczny dojazd i powrót autokarem.
 Projekt „Czas na zdrowe hobby” jest dofinansowany w ramach Kutnowskiego konkursu na mikrodotacje ze środków
 „Grant na lepszy start”, programu FIO MRPiPS, środków samorządu województwa łódzkiego
 oraz środków Miasta Kutno dzięki wsparciu finasowemu Prezydenta Miasta Kutna.
Zdjęcia archiwalne z roku 2015.
 

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Spławikowe Mistrzostwa Kutna p.n. „Czas na zdrowe hobby” - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
+1
Działalność godna naśladowania.Słowa uznania dla organizatorów. Gratulacje dla zwycięzców. (2016-07-28 13:10)

skomentuj ten artykuł