Spławikowe Mistrzostwa Koła nr 50 Ciepłownik w Stalowej Woli

/ 13 zdjęć


Koło Nr 50 ,,Ciepłownik” Stalowa Wola informuje Kolegów  Wędkarzy, że w dniu 14.05.2017r odbyły się Zawody Spławikowe Mistrzostwa Koła nr 50 Ciepłownik za  2017r. 
Zawody odbyły się na zbiorniku Jeziórko nr 5.
Pogoda w tym dniu dopisała było słonecznie i ciepło, lekki wiatr lecz nie przeszkadzający w wędkowaniu.
Na zawody przybyła spora grupka, bo 17-stu kolegów w tym dwóch juniorów. W zawodach wzięło udział 13 zawodników. Odbyła się jedna tura od 8/00 do 11/00.
Pozostali koledzy to organizatorzy zawodów, Sędzią Głównym zawodów był kol. Chmielewski Andrzej.
Prym wśród organizatorów jak zwykle prowadził nasz Gospodarz Koła Czesław, który dba o to by zawodnicy nie wrócili głodni do domu. Gospodarz zakupił kiełbaski ,kaszankę i boczek i podgrzewał na grillu.
Jak to na zawodach  ryby brały marnie. Ale bez ryb nie było,  złowione przez kol. Mokrzyka Zbigniewa 10 płotek dało mu 770 punktów i wygrał zawody. Drugie miejsce zdobył kol. Płatnerz Andrzej 260 punktów 2 rybki. Trzecie miejsce kol. Rafał Delekta 70 punktów i jedna rybka.
Ryby złowili także Kania Mieczysław i Delekta Dawid -junior.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary. Uhonorowano też najmłodszego uczestnika zawodów juniora który tym razem nie złowił rybek  ale otrzymał on dyplom dla Najmłodszego Uczestnika Zawodów .
Zawody zakończono poczęstunkiem przygotowanym przez Gospodarza koła.
Prezes Kola pogratulował zwycięzcą i najmłodszemu uczestnikowi zawodów Kubie.
Prezes Kola poinformował Kolegów  o nadchodzących nowych zawodach ,,Opuchar Prezesa PEC" które odbedą się na zbiorniku Klonowe w dniu 04.06.2017.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła nr 50 Ciepłownik w Stalowej Woli - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł