Spławikowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław, 17-18.06.2017r.

I tura -Marcin Kwiatkowski 3 w sektorze!

II tura 5 miejsce w sektorze

Wyniki całościowe - Spławikowe Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław 2017:

Za tydzień Nasza Mistrzyni ze Starfisha (koło Spółdzielca) Barbara Nagórska startuje na Mistrzostwach Polski w Kluczborku. Niestety Dawid z tego samego klubu nie jedzie... A już dzisiaj Marcin Kwiatkowski rywalizuje w kategorii seniorów we Wrocławiu. TRZYMAMY KCIUKI!

Jak wiecie na Mistrzostwach Polski w ciągu ostatnich lat właśnie Dawid osiągnął największy sukces ze wszystkich startujących z okręgu Szczecin. Zdobył brązowy medal w juniorach. Złoto przegrał o 110g. Mało kto osiągał pierwszą 10 a nawet środek stawki!

Za drugim razem też był blisko podium ale przegrywał w sektorze tylko z otworkami w tym Kluczborku.

Basia jest już przygotowana; sprzęt, nocleg, robactwo itd. Także zostały wykonane telefony do odpowiednich osób aby jak najwięcej było wiadomo o tej wodzie!

5
Oceń
(4 głosów)

Spławikowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław, 17-18.06.2017r. - opinie i komentarze