Spławikowe Zawody o Puchar Prezesa Rawskich Wodociągów i Kanalizacji Sp.z.o.o.

/ 1 komentarzy / 41 zdjęć


W minioną niedzielę 12.10.2014 roku odbyły się spławikowe zawody o Puchar Prezesa Rawskich Wodociągów i Kanalizacji.Zawody te rozegrano po raz pierwszy,ale miejmy nadzieję,że nie ostatni gdyż liczba uczestników świadczy o tym,że takie imprezy organizowane przez nasze Koło cieszą się sporym zainteresowaniem wędkarzy z naszego Koła i nie tylko.Na zawody przyjechali również koledzy z innych Kół naszego okręgu.Do zawodów przystąpiło 35 zawodników,którzy losowali stanowiska w dwóch sektorach.
Po losowaniu stanowisk zawodnicy o godzinie 8.00 weszli na stanowiska i zaczęli przygotowania do zawodów.9.50 sygnał do nęcenia i o 10.00 rozpoczęło się wędkowanie.W zasadzie ryby odławiano stanowiskowo a brania były chimeryczne.Brała głównie płoć.Jedynie kol.Adam Ołtarzewski odławiał regularnie leszczyki czym budował przewagę nad innymi zawodnikami.
Końcowy sygnał o godzinie 14.00 i rozpoczęło się ważenie.Napięcie było spore,gdyż kilku zawodników regularnie odławiało ryby i nie było zdecydowanego faworyta.Po zważeniu okazało się,że kol.Ołtarzewski odławiając leszczyki osiągnął największą wagę.
Przedstawiam dziesięć miejsc wraz z osiągniętym wynikiem wagowym:
1.ADAM OŁTARZEWSKI-6795 pkt.
2.ADAM BIERNAT-5215 pkt.
3.ADAM WIECZOREK-5880 pkt.
4.ANDRZEJ BEDNAREK-5215 pkt.
5.MICHAŁ REDLICKI-4440 pkt.
6.MARCIN WYSZOGROCKI-3930 pkt.
7.MICHAŁ BEDNARSKI-4425 pkt.
8.ZBIGNIEW PIETRZAK-3365 pkt.
9.MAREK LEWKOWSKI-2705 pkt.
10.ROBERT BATOG-1895 pkt.
Bardzo dobre zawody.Jak zwykle wspaniałe koleżeńskie relacje między zawodnikami.
Prezes Koła kol.Andrzej Bednarek zaprosił wszystkich zawodników na odczytanie wyników i wręczenie nagród do ,,OKRĄGLAKA,,,gdzie przygotowano poczęstunek z grilla dla wszystkich uczestników.
Prezes ,,RAWIK,, Pan Artur Piotrowski osobiście wręczył Puchar i nagrody,które ufundował.Nagrodzonych zostało dziesięć miejsc.
Prezes Koła Andrzej Bednarek wręczył Panu Piotrowskiemu statuetkę za wspieranie sportu wędkarskiego i za zaangażowanie w organizację tych zawodów.
Grill w ,,Okrąglaku,, to też zasługa Pana Prezesa Piotrowskiego,za co dziękuję w imieniu Zarządu Koła ,,RAWKA,,.
Wszystko super zorganizowane.Miejmy nadzieję,że zawody te wpiszą się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez nasze Koło.
Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Prezesa Piotrowskiego oraz dla wszystkich zawodników biorących udział w tych zawodach.

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Spławikowe Zawody o Puchar Prezesa Rawskich Wodociągów i Kanalizacji Sp.z.o.o. - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Frekwencja super.Na wyniki też narzekać kol. nie możecie. Kiełbaska,nagrody czy trzeba więcej. Gratulacje dla zwycięzców. Pozdrawiam. (2014-10-19 13:34)

skomentuj ten artykuł