Spławikowe Zawody Rejonowe o Puchar Przechodni Rejonu II


W dniu 11 września 2016 na zalewie w Pińczowie odbyły się Spławikowe Zawody Rejonowe o Puchar Przechodni Rejonu II, których Gospodarzem było Koło „Małża” w Pińczowie. O godzinie 7 rano pod budynkiem Koła Małża w Pińczowie stawiło się 7 drużyn 3 osobowych (2 seniorów i 1 junior) reprezentujące koła PZW, z Pińczowa, Chęcin, Sędziszowa (dwie drużyny) i Małgoszczy. Nasze koło reprezentowały dwie drużyny:
 
Jędrzejów I – Czajor Mirosław, Równicki Jarosław i Stój Daniel
Jędrzejów II – Wrześniewski Przemysław, Zaczkowski Rafał i Skowronek Kacper
 
W sumie w zawodach wzięło udział 14 seniorów 5 juniorów oraz 8 sędziów (dwie drużyny nie miały w składzie juniorów). Po przywitaniu uczestników, przystąpiono do losowania, po którym wszyscy udali się na swoje stanowiska. O godzinie 8:50 sędzia dał sygnał oznaczający nęcenie ciężkie a o 9 sędzia dał sygnał oznaczający rozpoczęcie zawodów. Podczas rywalizacji łowiono głównie leszcze, płocie, ukleje i sumika karłowatego, trafiały się też okonie i karasie. O godzinie 13 sędzia dał sygnał oznaczający koniec zawodów i przystąpiono do ważenia złowionych ryb. Pogoda była słoneczna i bezwietrzna, a zawodnicy byli bardzo zmęczeni. W międzyczasie zawodnicy się pakowali i następnie udali na poczęstunek przygotowany przez Gospodarza Koła. Po posiłku Sędzia ogłosił wyniki:
 
I miejsce zajęła drużyna z Małgoszczy w składzie Korpus Łukasz, Struski Tomasz , Stefańczyk Krystian do których trafił Puchar Przechodni Rejonu II.
II miejsce zajęła drużyna Jędrzejów II w składzie: Wrześniewski Przemysław, Zaczkowski Rafał, Skowronek Kacper.
III miejsce zajęła drużyna z Pińczowa w składzie: Różalski Karol, Flaszczyński Jerzy, Stępień Bartosz.
 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.Zamieszczone zdjęcie pochodzi ze strony www Koło PZW - Małża w Pińczowie. Pełna galenia na stronie  http://www.pzw.org.pl/malzpinczow/galeria

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Spławikowe Zawody Rejonowe o Puchar Przechodni Rejonu II - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł