Spławikowo Zawody Wędkarskie Koła PZW nr 91


W dniu 28 sierpnia 2022 roku na Kanale Mazurskim odbyły się Spławikowo–gruntowe Zawody Wędkarskie Koła PZW nr 91 Kętrzyn -”Mazury”. Zrealizowano je w ramach szkółki wędkarskiej "Mazurskie Okonki" jako Piknik Rodzinny wędkarzy zrzeszonych w kole z myślą o wspólnym spędzeniu czasu nad wodą w towarzystwie najmłodszych.
Nad wodą spotkało się 14 wędkarzy w tym 8 najmłodszych, by razem miło spędzić czas. Po rozstawieniu obozowiska pikniku i zajęciu przez uczestników stanowisk, o godzinie 8, 30 rozpoczęło się wędkowanie, w trakcie którego Mariusz Ożanski, Alina Sobieska i Artur Sadłowski czuwali by atmosfera była wesoła i w razie potrzeby służyli pomocą. Tak do godzinki 12,00 gdy ogłoszono koniec wędkowania. Sędziowie zaczęli ważenie ryb które wracały do wody i zapraszali do biesiady przy grillu który obsługiwała pani Alina.
Po dokładnym przeanalizowaniu wyników wyłoniono zwycięzców rywalizacji w 3 kategoriach.
Kobiety:
1. Bogusława Hłyściuk
Mężczyźni:
1. Paweł Nowakowski
2. Kamil Bojko
3 Krzysztof Sobieski
Największa ryba:
Krzysztof Sobieski
Juniorzy:
1. Bartłomiej Pawłowski
2. Hubert Nowakowski
3. Hubert Brodnicki
4. Bartłomiej Sobieski
Dorośli otrzymali dyplomy i bony do realizacji w sklepie wędkarskim Linek w Kętrzynie. Zaś najmłodsi dyplomy i wybrali sobie sprzęt wędkarski przekazany dla koła przez grupę na facebooku „Pomagajmy wędkarzom w ich pasji” oraz siatki firmy mistral ufundowane przez Zbigniewa Śmietankę z Węgorzewa które otrzymali wszyscy najmłodsi uczestnicy zawodów.
źródło/ tu można obejrzeć zdjęcia:
https://www.facebook.com/109885148222205/posts/171955248681861/

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 Spławikowo Zawody Wędkarskie Koła PZW nr 91 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł