Spławikowy Mistrz Kola 2016 wyłoniony!!!

Dnia 12.06 zostały rozegrane Spławikowe Mistrzostwa Koła na 2016 rok. Pogoda okazała się łaskawa, ryby ze zmiennym szcześciem ale raczej dopisały, Mistrzem koła został Marek Sikorski pokonując wicemistrza niemal o kilogram a więc zdecydowanie. Poniżej całościowe wyniki do wglądu. Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejne zawody z cyklu GP Koła które odbędą się 24.07 również na Baranowie

Korzystając również z okazji chcemy poinformować, że nasz kolega Bartek Brachaczek zajął 2 miejsce w kategorii U23 uzyskując tytuł 1 wicemistrza okręgu na spławikowych mistrzostwach okręgu organizowanych 11 i 12 czerwca. Tym samym Bartek uzyskał prawo startu w mistrzostwach Polski.

Z kolei nasza drużyna zajęla w dniu 19.06 4 miejsce w drużynowym GP okręgu.

JUNIORZY: 1- PAZGRAT OSKAR 3175, 2- SURMA BARTOSZ 2665, 3- SITKOWIAK SLAWOMIR 1600