Społeczna Straż Rybacka - Okręgu PZW w Opolu - Koło Kędzierzyn Koźle

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIE WYNIKI
Dwudniowy patrol członków SSR z powiatu Kędzierzyn -Koźle ujawnił 5 wykroczeń, które zakończyły się interwencją policji i mandatami:
- 3 razy brak uprawnień do połowu,
- użycie trzeciej wędki,
i połów w odległości mniejszej niż 50 m od urządzeń spiętrzających wodę.
Jednak najbardziej podłe zachowanie dotyczy ukaranych nad zbiornikiem Łączki Kozielskie. Środek lasu, połów na coś przypominającego wędkę i brak uprawnień. Po interwencji wszyscy się oddalili, ale jak się później okazało "wędkarze" pozostali... I w środku lasu rozpalili ognisko, które ostatecznie postanowili zostawić - płonące. Pogorzelisko - na szczęście - odkrył Gospodarz Koła PZW Azoty i ugasił je...
Ludzka głupota nie zna granic
Społeczność Straży z powiatu Kędzierzyn-Koźle dziękuje wszystkim świadomym wędkarzom, którzy reagują na wykroczenia i ujawniają je. Tylko przy świadomym dozorze społecznym można działać.

Z wędkarskim pozdrowieniem: "Wodom cześć"
SSR K-Koźle

 


4.8
Oceń
(6 głosów)

 

Społeczna Straż Rybacka - Okręgu PZW w Opolu - Koło Kędzierzyn Koźle - opinie i komentarze

kostukostu
+2
Imponujące osiągnięcia:)Na szczególne gratulacje zasługuje złapanie wędkarza,który łowił na trzy wędki.Zero kłusowników,zero sieci rybackich,zero sprawców przestępstw.Na pewno populacja ryb w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim uległa znacznej poprawie... (2020-06-04 20:33)
moropolskamoropolska
0
Trzech bez uprawnień złapali. Ostatnio byłem na Miejscu Kłodnickim i po 5 minutach miałem kontrole. Straż działa ważne by każdy odpowiedzialnie zgłaszał jak cos widzi bo patrole nie moga być wszędzie i zawsze. (2020-06-05 13:17)

skomentuj ten artykuł