Sposoby na okonie - metoda spinningowa

/ 5 komentarzy  • konto usunięte
Witam.
W dzisiejszym filmie i poście chciałbym zaprezentować łowienie okoni według mnie.Film przedstawia jak ja łowię okonie,opowiadam o sprzęcie którym dobrze mi się łowi,i oczywiście jak sama nazwa wskazuje łowię okonie metodą spinningową.Łowię trochę ryzykownie bo bez przyponu,ale podczas łowienie okonia trafił mi się mały szczupaczek.


Chciałbym jeszcze wszystkich uprzedzić że w filmie występuje inna GWARA niż u was,jestem w wschodu i u nas trochę inaczej się mówi,przynajmniej tak mówią moi rodzicie,koledzy i otoczenie,więc ja też tak nauczyłem się mówić.Również chciałbym powiedzieć,że film nie jest jakiś profesjonalnym wędkarzem.Bo wiadomo nie jestem jakimś profesjonalisto łowię dla przyjemności i miłego spędzenia czasu na wodą,dla mnie wędkarstwo nie polega na profesjonalnym łowieniu,bo według MNIE profesjonalizm jest dla sportowców,ale to tylko moje zdanie.
W poście nie powinno być błędów ortograficznych,przynajmniej Word nic nie wykrył.

 


4.6
Oceń
(14 głosów)

 

Sposoby na okonie - metoda spinningowa - opinie i komentarze

użytkownik166905użytkownik166905
0
Fajny wpis tym razem. 5*. Pozdrawiam. (2013-10-01 07:20)
Jakub WośJakub Woś
0
Nie pochodzenie, gwara ani styl wypowiedzi czynią wędkarza. Widzę że masz ogromny zapał do tego i wielką chęć poprawy. Nie zrażaj sie za bardzo negatywnymi komentarzami co do swojej wymowy. Z drugiej strony nadal staraj się poprawić pisownie i wykrzewić gwarowe naleciałości. Wysyłasz swoje filmy w świat, to Twoja wizytówka. (2013-10-01 21:00)
karateka994karateka994
0
Nazwa barwy twojego kilera to motor-oil. (2013-10-01 21:07)
okiem_sandaczaokiem_sandacza
0
"Profesjonalne łowienie" jak ja nie lubię tego związku tych dwóch słów -, jakoś mi to nie pasuje, ale powiem tak każdy kto zna się na wędkowaniu , zna przepisy odpowiednio traktuje ryby, pogłębia swoją wiedzę , wypowiada się na temat swojej pasji i potrafi przyjąć słowa krytyki i jest otwarty na wiedzę ,ale szanuje również swoje doświadczenie , sprzęt i tu na prawdę nie trzeba miec sprzetu za 500zł wystarczy za 50 ,ale jeśli wiesz jak się z nim obchodzić itp to jesteś profesjonalistą;) Filmu niestety nie mogę zobaczyć bo mam słaby internet ,ale cenie takie inicjatywy zwłaszcza ,że jesteś młody masz 14 lat to zasługuję na pochwałę ;) Sam nakręciłem jakieś filmy ,ale na razie to nie moja bajka , co do artykułu zdania budujesz w miarę poprawnie i nie zakłóca to przekazu czyli jest dobrze a praktyka czyni mistrza ponadto dbasz o ortografię i sprawdzasz teksty w wordzie i to się chwali -, PROFESJONALNE podejscie do sprawy :) Nic tylko ***** (2013-10-03 22:03)
oldwoodoldwood
0
Witaj kolego bardzo sympatyczny.....jeśli mógłbym podzielić się swoim spostrzeżeniem co do twojej metody połowu z tego co zauważyłem jak łowisz a ściśle ściągasz przynętę to zastanawia mnie czy nie mógłbyś  chwilami zastosować jigowania to bardzo prowokuje okonie ...a i przyjemna to metoda ...ot taka na luzie dygresja...pozdrawiam (2013-10-08 22:53)

skomentuj ten artykuł