Zaloguj się do konta

Spotkajmy się nad wodą -26.04.15 Gołębiewo

Rozpoczynamy rywalizację o tytuł „WĘDKARZA ROKU”2015” w Kole nr 109 PZW „METALURG” w Kutnie. Do klasyfikacji będzie zaliczonych siedem imprez wędkarskich w tym cztery mistrzowskie. Ponieważ warunki nie pozwoliły na rozegranie mistrzostw podlodowych wprowadziliśmy „Wiosenne mistrzostwa spławikowe” punktowane jak mistrzostwa Koła.
Kol. Krzysztof Zdziarski właściciel firmy „GOSP – ROL” Bzówki zaprasza 26 kwietnia na łowisko w Gołębiewie na dwu turowe zawody 2,5 godz. Zawody dwu sektorowe, liczba stanowisk ograniczona. Zapisy u Skarbnika Koła do wpłaceniu dobrowolnej kwoty na sport i rekreację. Dla najlepszych okazałe puchary, po zawodach i w ich przerwie wspólny posiłek. Obowiązuje regulamin zawodów w naszym Kole. Odprawa o godz. 7.00. Sędziuje sędzia klasy krajowej Zbigniew Kowalski.
Wójt Gminy Nowe Ostrowy wspólnie z naszymi działaczami z terenu gminy zaprasza 1 maja na indywidualne mistrzostwa Gminy Nowe Ostrowy. Ilość miejsc – 24. Dla najlepszych puchary, puchar za największą rybę oraz nagrody dla wszystkich uczestników. Również Kol. Zdziarski jest fundatorem specjalnej nagrody dla łowcy największej ryby. Zbiórka na łowisku „ROGAL” o godz. 7.00. Sędziuje sędzia klasy okręgowej Zbigniew Gralewski.
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej i jednocześnie właściciel firmy „MANAGER” zaprasza na zawody otwarcia sezonu na „ROGALU” na sponsorowane zawody wchodzące do klasyfikacji na wędkarza roku. Spotkamy się 10.05. na zbiórce o godz. 7.00. Zawody jednoturowe, trzy godzinne. Puchary, wspólny posiłek.
Od 12 – 26.05. zapraszamy na rodzinny pobyt nad morzem. W programie m.in. „BELONADA’2015”, „XXXVII Morskie Mistrzostwa Koła”, konkurs potraw z belony, piknik kaszubski, zwiedzanie ciekawych miejsc. Baza wyprawy w Jastrzębiej Górze.
Przypominamy, że na zawody należy zabrać naczynia i sztućce jednorazowe. Każdy wędkarz musi mieć odpowiednią siatkę do przechowywania ryb i wypychacz haczyków.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej

Rzeka Czarna

Drodzy koledzy jest dobra informacja dotycząca rzeki Czarnej .Niniejszym i…