Spotkanie Opłatkowe

/ 3 komentarzy / 7 zdjęć


To juz prawie tradycja. Drugi raz z rzędu brać wędkarska naszego koła wyznaczyła sobie spotkanie opłatkowe, w sobotę 18.12 na stołówce "U Ewy" w klinice Ars Medical. Zebranych powitał, dzieląc się ze wszystkimi opłatkiem prezes koła kol. Ryszard Szulc. Po podzieleniu się opłatkiem, wszyscy zasiedli do suto zastawionego stołu i sluchajac kolęd wspominali mijający rok. Rok bardzo dobry dla członków naszego koła szczególnie pod względem sportowym. Obrodziło nam w tym roku młodzieżą jak nigdy, a zdobywcy pucharów na forum Okregu chwalili się swoimi wynikami przed całym gremium. Wesołych Świąt i Do Siego Roku życzyli sobie nawzajem wszyscy na zakończenie spotkania.

 


4.1
Oceń
(14 głosów)

 

Spotkanie Opłatkowe - opinie i komentarze

Zbig28Zbig28
0

Gratulacje za pomysł zorganizowania tego opłatkowego spotkania. Była okazja do spotkania, pogadania i wzajemnego złożenia sobie życzeń. Takie działanie integruje i łączy wędkarską brać.

Moje koło także miało się spotkać i podzielić opłatkiem. Zrobiliśmy to jednak nad wodą ( w zasadzie na lodzie ), gdzie po wspólnym wędkowaniu ( 23 uczestników ) podzieliliśmy się opłatkiem i kilka godzin przegadaliśmy przy ognisku posilając się kiełbachą z patyka.

(2011-01-04 17:46)
Zbig28Zbig28
0
Poprawka : Moje koło także miało okazję się spotkać.... Przepraszam. (2011-01-04 17:48)
bodzio48bodzio48
0
Jest to coś pięknego widać że to koło żyje Życzę Wam aby ta piękna tradycja przetrwała na długie lata  Ja mogę tylko popatrzeć z lekką nutką zazdrości niestety moje koło  pod tym względem jest w stanie letargu Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów (2011-01-07 10:39)

skomentuj ten artykuł