Zaloguj się do konta

Sprawozdanie z zawodów ,,Rozpoczęcie Sezonu 2022r.

Sprawozdanie z zawodów ,,Rozpoczęcie Sezonu 2022r”r.
Koło nr. 50 Ciepłownik Stalowa Wola informuje Kolegów Wędkarzy że w dniu 24.04.2022r odbyły się ,,Rozpoczęcie Sezonu 2022r”r.
Zawody odbyły się na zbiorniku Klonowe.
Zwody rozpoczął kol. Chmielewski Andrzej Vice- Prezes Koła.
Przywitał Kolegów i omówił szczegóły zawodów. Następnie zawodnicy wylosowali stanowiska i rozeszli się na wylosowane miejsca. Zawody rozpoczęły o 8/00.
Pogoda w tym dniu dopisała było wprawdzie pochmurna ale nie padało i lekki wiatr. Na piętnastu przybyłych wystartowało w zawodach 13 kolegów w tym dwóch juniorów.
Spodziewana i zapowiadana liczba to ponad piętnastu zawodników.
Zawody zakończyły się o godz 11/00 ważeniem i liczeniem ryb.
Nad całością zawodów czuwał sędzia główny Kolega Chmielewski Andrzej i jeden sędzia sektorowy.
Ryby w tym dniu brały średnio i tylko małe. Pierwsze miejsce zajął kol Płatnerz Andrzej szt 11 waga 1780 gram tym wynikiem wygrał zawody. Drugie miejsce zdobył kol. Kuzniar szt 19 waga 1680 gram. Trzecie miejsce kol. Płatnerz Grzegorz szt-4 waga 1050 gram.Juniorzy kol.Kuzniar I miejsce II-miejsce Jakub Mscisz.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary. Gospodarz Koła Franek, który dba o to by zawodnicy nie wrócili głodni do domu i tym razem serwował coś z grilla.
Vice-Prezes Kola pogratulował zwycięzcom i poinformował o następnych zawodach w dni 15.05.202 r na Zbiorniku Technologicznym w Elektrowni.
Dołączam kilka zdjęć z tej imprezy.Sprawozdanie z zawodów ,,Rozpoczęcie Sezonu 2022r”.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej