Zaloguj się do konta

Sprawozdanie z Zawodów o tytuł Mistrza Koła nr 16 w Brodnicy

W dniu 25 maja 2014r. na jeziorze konkursowym Wlk. Głęboczek odbyły się zawody wędkarskie o tytuł Mistrza Koła nr 16 w Brodnicy. Zawodnicy startowali w II-turach , I-tura trwała 2.30 godziny W imprezie wzięło udział 14 seniorów w tym jeden junior. Otwarcia dokonał Sędzia Główny zawodów kol. Edmund Łobodziński. Organizatorami tych zawodów był Kapitanat Sportowy Koła „Miejskiego. Sędzia Główny zawodów przedstawił regulamin i omówił przebieg zawodów.
Mistrzem Koła na 2014 r został w kategorii seniorów kol. Jakub Dągowski z wynikiem - 2 pkt. (5875g).
I v-ce Mistrzem Koła został kol. Marek Rytka z wynikiem - 3 pkt. (4530g), II v - ce Mistrzem Koła został kol. Jarosław Zieliński z wynikiem - 5 pkt (4704g) W kategorii juniorów Mistrzem Koła został kol. Przemysław Zmudziński – 2780g. Największą rybę – leszczyk (150g) złowił kol. Marek Rytka.. (więcej na załączonej tabeli „PDF” - Więcej fotek w galerii - FOTO )

Zwycięzcom wręczono puchary,dyplomy oraz medale, które wręczał Prezes Koła kol. Lech Sadowski. Na zakończenie zawodów obecny był kol. Jerzy Fijołek - Przewodniczący Rady Prezesów PZW Rejonu Brodnica. W czasie przerwy między losowaniem II-tury organizator poczęstował nas zawodników ciepłą zupą - „flaki”. Widać było z mojej obserwacji, że niektórzy koledzy mieli już dosłownie dość!!!

.

P/s. tak na zakończenie jaki jest sens przygotowania do zawodników 120 minut, gdy zawody trwają 150 minut.
Koledzy z Zawodów o "Mistrzostwo Okręgu" się zreflektowali, że jest to męczące - mają zawody w dwóch Turach, ale każda w inny dzień (dwudniowe)
Jakie koleżanki i koledzy mają zdanie na ten temat? Ja mam już wyrobione – były to ostatnie moje zawody!!!