Zaloguj się do konta

SPRAWOZDAWCZE W CHROBRYM 2016

 Zgodnie z planem dn. 7.02.2016 roku w klubie seniora "Korona", na osiedlu B.Śmiałego spotkali się wędkarze Koła "Chrobry", by podczas zebrania sprawozdawczego podsumować miniony rok i wytyczyć plan pracy na rok następny. W zebraniu uczestniczyło 23 członków koła, a z ramienia Zarządu Okręgu PZW Poznań obecny był kol. Leszek CZARNYSZEWICZ. Po otwarciu zebrania, Prezes kol. Bogdan GMEREK przedstawił sprawozdanie z działalności koła w 2015 roku, a następnie swoje sprawozdania złożyli przewodniczący komisji rewizyjnej i sądu koleżeńskiego koła. Zebranie jednogłośnie przyjęło sprawozdania i udzieliło absolutorium zarządowi koła.

Następnie prowadzący zebranie przedstawił plan pracy koła na 2016 rok m.in. :

   - preliminarz wydatków na 2016 rok - przyjęto jednogłośnie,

   - harmonogram zawodów towarzyskich planowanych w 2016 roku - przyjęto jednogłośnie.

W toku dyskusji padł wniosek kol. R.Styperka by na zawodach towarzyskich koła wprowadzić wymiar ochronny 15 cm dla ryb nie podlegających ochronie np. krąp . Wniosek został przyjęty.

Zabrał głos również gość zebrania, który przekazał nowości z okręgu, między innymi możliwość łowienia bez dodatkowych opłat na wodach PZW okręgu Zielona Góra i Legnica, na rzece Barycz we Wrocławiu, a także na jez. Niepruszewo Małe tzw. "Wapno". Przekazał również informacje dotyczące zarybienia zatrutej w ubiegłym roku rzeki Warta. 

W 2016 roku zawieszono obowiązujące na zawodach ograniczenia ilościowe zanęty spożywczej.

Na zakończenie zebrania uhonorowano pucharami za wygranie współzawodnictwa w 2015 roku kolegów:

I miejsce - kol. Maciej LENARCZYK,  II miejsce - kol. Jacek GALAS,  III miejsce - kol. Robert STYPEREK.

Odznaki honorowe " Za zasługi w rozwoju wędkarstwa wielkopolskiego" otrzymali : kol. Lidia STYPEREK i kol. Zbigniew JĘDRYS. Odznaką  "WZOROWY MŁODY WĘDKARZ" wyróżniony został kol. Maciej WOJTYNIAK.

Na tym zebranie zakończono. Zarząd koła dziękuje wszystkim koleżankom i kolegom za przybycie na zebranie.           

 

Opinie (1)

eugeniusz-szaj

Super zebranie i bez zamiesxania [2016-02-24 17:17]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej