SPRAWOZDAWCZE ZA 2018 ROK w KOLE CHROBRY

/ 1 komentarzy / 7 zdjęć


24 lutego br., w klubie "Korona", odbyło się Walne, Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Koła PZW nr 168 "Chrobry"( dalej zebranie). Zebranie w którym uczestniczyło 31 członków koła, z powodu braku kworum rozpoczęto w drugim terminie. Na Przewodniczącego Zebrania wybrano kol. Zbigniewa Jędrysa, a Sekretarzem został wybrany kol. Mirosław Janiszewski.
Po przedstawieniu porządku zebrania, realizowano kolejne jego punkty. Wybrano Komisje Mandatową oraz Uchwał i Wniosków. Wysłuchano sprawozdań z działań Zarządu Koła, Sądu Koleżeńskiego, Skarbnika i Komisji Rewizyjnej. Sprawozdania przyjęto jednogłośnie. Z kolei prowadzący zebranie przedstawił plan działania Koła , a także harmonogram zawodów towarzyskich zaplanowanych na 2019 rok. Skarbnik Koła przedstawił natomiast stan kasy koła oraz preliminarz budżetowy na obecny rok, a także poinformował o wysokości składek obowiązujących w bieżącym roku. Plan działania Koła i preliminarz budżetowy zostały zaakceptowane przez zebranie bez uwag. Następnie Przewodniczący Zebrania poinformował o rezygnacji kol. Mateusza Galasa z funkcji Gospodarza Koła , a także rezygnacji z funkcji Członka Zarządu kol. Jakuba Balcerka i kol. Pawła Styperka , oraz o dokooptowaniu przez Zarząd Koła w ich miejsce : na Gospodarza Koła – kol. Jacek GALAS, na Członka Zarządu – kol. Ryszard KLIMPEL, kol. Marcin RUCIŃSKI i kol. Maciej URBANIAK, do Komisji Rewizyjnej Koła – kol. Leszek RACZYŃSKI i do Sądu Koleżeńskiego Koła – kol. Stefan GŁOWEACKI. a także potrzebie zatwierdzenia tej kooptacji poprzez uchwały Zgromadzenia. Zebranie jednogłośnie przegłosowało decyzje Zarządu Koła.ÂÂÂ
Po głosowaniach wystąpił przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW Poznań – kol. Leszek Czarnyszewicz, który w przystępny sposób przybliżył zebranym kwestie związane z wprowadzonym w tym roku rejestrem połowów, dofinansowaniem Kół PZW , a także sprawy związane z RODO..
Prezes Koła podsumował współzawodnictwo o tytuł "Wędkarz Roku 2018 Koła PZW "Chrobry" i wręczył okolicznościowe puchary. Klasyfikację spinningu wygrał kol. Klaudiusz ZAWADZKI, a„Wędkarzem Roku 2018” okazał się kol. Maciej LENARCZYK. Oprócz tego Prezes Koła wraz z przedstawicielem Zarządu Okręgu, wręczył kolegom :kol. Bogdan GMEREK – Złota Odznaka PZW,ÂÂÂ kol. Witold JAKUBOWSKI - , honorowa odznaka "Za zasługi w rozwoju wędkarstwa wielkopolskiego", kol. Mateusz CZAPCZYK i kol .Dominik WINKEL odznaki „Wzorowy Młody Wędkarz”, przyznane na wniosek Zarządu Koła przez Zarząd Okręgu.
W części końcowej zebrania, po chwilami burzliwej dyskusji przegłosowano następujące wnioski: - zawody o tytuł Mistrza Koła odbędą się w formule sprawdzonej w ubiegłym roku tzn. jedne zawody, dwie tury, trzy sektory.
- łowimy zgodnie z RAPR, czyli znosimy wymiar 15 cm na ryby bez wymiarów ochronnych. Ukleja, jazgarz, ciernik czy kiełbik w dalszym ciągu nie liczą się do końcowej punktacji.
Na tym zebranie zakończono.
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ
ÂÂÂÂ

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

SPRAWOZDAWCZE ZA 2018 ROK w KOLE CHROBRY - opinie i komentarze

eugeniusz-szajeugeniusz-szaj
0
Zebranie przebiegło sprawnie i szybko jak w kole168 bywa, pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą. (2019-03-05 21:22)

skomentuj ten artykuł