Sprzątanie brzegów stawów w Augustowie. Koło Nr14 Grodzisk Wielkopolski

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć


Dnia 7.11.2010r wędkarze koła PZW nr 14 Grodzisk Wielkopolski przeprowadzili zaplanowaną akcję sprzątania i porządkowania brzegów stawów w miejscowości Augustowo. Na zbiórce o godz. 9.00 wstawiło się 20 wędkarzy, którzy uzbrojeni w siekiery i worki na śmieci przystąpili do porządkowania brzegów. Dzisiejsza akcja była kontynuacją wcześniejszych prac przeprowadzanych wiosną, skupiono się na wycięciu zbędnych krzewów blokujących dostęp nad brzegi stawów. Pozbierano śmieci i częściowo oczyszczono rów biegnący wzdłuż drogi dojazdowej na parking. Pracę zakończono o godz. 12.00, władze koła pragną podziękować wszystkim wędkarzom uczestniczącym w dzisiejszym sprzątaniu, oraz zaprosić wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w kolejnych akcjach tego typu.

 


4.2
Oceń
(14 głosów)

 

Sprzątanie brzegów stawów w Augustowie. Koło Nr14 Grodzisk Wielkopolski - opinie i komentarze

Lipan1Lipan1
0
Wspaniała akcja tylko o ile mniej byłby śmieci gdyby ludzie pilnowali porządku przez cały rok.Przecież przyjemniej jest przyjść nad wodę jak jest czysto i zostawić po sobie porządek,lecz niestety nie wszyscy to jeszcze potrafią i dlatego takie akcje są potrzebne,pozdrawiam kolegów i życzę wspaniałych wypraw na rybki.
(2010-11-07 22:44)
MateuszMMateuszM
0
Niestety nad niechlujami, gówniarzami itd, którzy nie umieją po sobie posprzątać nie zapanujemy... Ludzie śmiecili, śmiecą i śmiecić będą...
A taka akcja jaka została przeprowadzona świadczy o tym, że są jeszcze ludzie w Polsce, którym zależy na tym aby nasze łowiska, lasy, ogólnie nasz piękny polski krajobraz pozostawał jak najdłużej piękny i czysty :)
Pozdrawiam i zostawiam 5 :)
(2010-11-25 00:05)

skomentuj ten artykuł