Sprzątanie brzegów j. Lusowskiego.

/ 2 komentarzy

Przypominamy wszystkim, że dnia 3.04 spotykamy się o godzinie 10.00 przy barze "Wodnik" W Lusowie. Zachęcamy do udziału w sprzątaniu, któremu zawsze towarzyszy miła, koleżeńska atmosfera a co najważniejsze sprzątamy śmieci pozostawione przez wędkarzy i turystów. Jest to bardzo ważne bo ciężko sobie wyobrazić przyrodę zawalona odpadkami, każdy z nas chętnie odpoczywa na jej łonie i chciałby się cieszyć jej pięknem a nie denerwować jej nie najlepszym stanem. Jeszcze raz zapraszamy i do zobaczenia nad woda!!! Po sprzątaniu tradycyjnie poczęstunek.

 


5
Oceń
(8 głosów)

 

Sprzątanie brzegów j. Lusowskiego. - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Taki widok przeraża. Jest w tym również zasługa pseudo wędkarzy. Akcja godna pochwały. Jednak przy właściwej kulturze i mentalności użytkowników wód nie była by konieczna.Może doczekam tych czasów. Póki co trzeba sprzątać.Pozdrawiam. (2016-03-31 07:47)
troctroc
+3
Fakt jest faktem, że bywają okresy kiedy wydaje się, że na wysypisku śmieci jest większy porządek niż na brzegu tej przepięknie położonej wody. Ostatnio byłem tam na jesiennym spiningu dwa lata temu- miejscami obraz nędzy i rozpaczy. Kultury, niestety, niektórzy nasi koledzy nie mają za grosz. (2016-03-31 19:41)

skomentuj ten artykuł