SPRZEDAŻ ZEZWOLEŃ NA 2019 ROK     W każdy wtorek i czwartek, od stycznia do końca maja, w godz. od 16.00 do 18.00, w siedzibie Koła PZW Łowicz w budynku Gimnazjum nr 1 w Alejach Sienkiewicza 62 w Łowiczu można dokonać zakupu zezwoleń na wędkowanie na wodach Okręgu PZW Skierniewice na 2019 rok. Cena pełnej składki wynosi 200 zł, zaś ulgowa 110 zł. Dodatkowa składka na zarybienie, uchwalona na ubiegłorocznym zebraniu sprawozdawczym, wynosi 10 zł. 

Składka członkowska ulgowa przysługuje:
 a) młodzieży szkolnej i studentom w wieku 16-24 lat
 b) członkom odznaczonym srebrną i złotą odznaką PZW
 c) mężczyznom od 65. roku życia
 d) kobietom od 60. roku życia.

Zakupu zezwoleń będzie można dokonać również od czerwca do sierpnia – jednak wtedy naliczana będzie dodatkowo opłata wpisowa. W tych miesiącach biuro będzie czynne tylko w czwartki od 16.00 do 17.00. 

Osoby chętne aby rozpocząć przygodę z wędkowaniem, mogą podejść do egzaminu na kartę wędkarską w godzinach pracy biura PZW Łowicz. Wcześniejsze zgłoszenie nie jest wymagane. Aby uzyskać ocenę pozytywną z egzaminu, trzeba znać Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb. 

                                                    WAŻNE !!!
Ze względu na remont budynku szkoły, aby dostać się do siedziby koła trzeba wejść przez bramę znajdującą się po prawej stronie budynku, a następnie obejść go dookoła – wejście znajduje się od strony boiska szkolnego. 


 


5
Oceń
(1 głosów)

 

SPRZEDAŻ ZEZWOLEŃ NA 2019 ROK - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł