Sprzęt karpiowy - nowości telewizji Taaaka Ryba

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć


Z myślą o wędkarzach karpiowych przygotowaliśmy kilka interesujących filmów, wśród których są instruktaże o najnowszych stojakach na wędki, czyli triodach oraz zupełne nowości karpiowe przedstawione przez wybitnych karpiarzy. Karpiarstwo to również wędkowanie nocne. Wybierając się na kilkudniową wyprawę, często szukamy wygodnej latarki – w tym wypadku proponujemy telewidzom filmik o latarkach czołowych. Na rybach bywa różnie, raz na wozie, raz pod wozem.

W trakcie niepowodzeń wędkarskich nastrój może nam poprawić odpowiednia muzyka, a do takiej należy żywiecka muzyka góralska wykonywana wprost na łowisku, nad wodą. Zapraszam do kanału Muzyka i Sztuka. Ponieważ, coraz szybszymi krokami zbliża się koniec roku, przedstawiamy Wam nowości sprzętowe z myślą o następnym sezonie, w tym wypadku jest to trzyczęściowy film omawiający najnowsze wędki Cupido, przeznaczone do różnych metod połowu.

W kanale Nasza galeria znajdziecie Państwo film związany z przygodą na planie zdjęciowym TAAAKIEJ RYBY, bo takie przygody często nam się przytrafiają. Przy okazji pobytu nad jeziorami Pojezierza Drawskiego nakręciliśmy materiał filmowy o nowej inicjatywie redakcji Wiadomości Wędkarskich, związanej z powołaniem do życia klubu wędkarskiego o nazwie Batman. Przy okazji spotkania z redakcją Wiadomości Wędkarskich, omawiamy i przybliżamy czytelnikom najnowszy październikowy numer tego czasopisma poświęcony w dużej mierze sandaczowi.

Kolejny temat związany jest z okularami polaryzacyjnymi, bo takie powinien posiadać na stanie każdy szanujący się wędkarz. Wychodząc naprzeciw wyczynowym wędkarzom spławikowym, proponujemy do oglądnięcia pierwszą część filmu poświęconego metodzie skróconego zestawu, zwłaszcza, że wykładowcą na rybnym łowisku jest Ernest Gutkiewicz. Natomiast, Edmund Gutkiewicz demonstruje nam hol walecznej brzany złowionej na wyjątkowo delikatny zestaw.

Na koniec, przypominam telewidzom o kanałach Nasza galeria, gdzie możemy zamieszczać swoje zdjęcia ze złowionymi okazami, oraz kanał Nasza przygoda, gdzie jest miejsce na Wasze krótkie filmiki, uwieczniające okazy lub jakąś przygodę wędkarską, nakręcone przy pomocy aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego, lub po prostu przy pomocy klasycznej kamery. Prace należy nadsyłać e-mailem na adres program@taaakaryba.com.pl. Przypominam też o istniejącym w Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA forum dyskusyjnym. Zapraszam do rozmów i dyskusji na różne tematy wędkarskie oraz namawiam do dzielenia się swoimi doświadczeniami zdobytymi nad wodą.

 


3.4
Oceń
(8 głosów)

 

Sprzęt karpiowy - nowości telewizji Taaaka Ryba - opinie i komentarze

spines21spines21
0
trioda? (2009-03-21 17:51)

skomentuj ten artykuł