SSR Sobienie Jeziory przyjęło 10 strażników w swoje szeregi.

/ 2 komentarzy

Skład osobowy SSR Sobienie Jeziory powiększył się o kolejnego strażnika. Obecnie jest nas dziesięciu. Przeprowadziliśmy już kilka kontroli, które, co cieszy, wykazały, że wędkarze przestrzegają regulaminu PZW. Szczególną uwagę zwracamy na porządek na stanowiskach wędkarskich. Koledzy wędkarze po upomnieniach słownych bardzo chętnie sprzątają śmieci. Jezioro Piwonińskie jest kontrolowane regularnie 2 -3 razy w tygodniu. To nasz priorytet. Jako gospodarze chcemy stworzyć świetne, czyste i rybne łowisko dla wszystkich kolegów i koleżanek z PZW.

 


4.1
Oceń
(13 głosów)

 

SSR Sobienie Jeziory przyjęło 10 strażników w swoje szeregi. - opinie i komentarze

hubihubi
0
Bardzo dobrze życze wam zeby wasze tereny były czyste no i żebyscie nie mieli problemu z kłusolami jak pozwolicie sobie to psełdo wejdą wam na głowe pozdrawiam odemnie5 (2009-05-13 20:17)
CyganCygan
0
Polecałbym aby kontrolę odbywały się o różnych porach i raczej z zaskoczenia. W moich okolicach znajduje się Zalew Sulejowski i tam kontrolę mijają się z czym kolwiek. Idą brzegiem, tak że widać ich z 2-3 km. Taka odległość daje możliwość nawet powyciągania sieci. W dodatku kontrolę odbywają się jak w zegarku między 11 a 14. Gdyby oni widzieli co się nie raz dzieje w nocy... o jej. (2009-05-13 23:07)

skomentuj ten artykuł