SSR sprząta

/ 3 komentarzy / 9 zdjęć
justify">        SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA SPRZĄTA

justify" align="justify"> mso-bidi-font-size:11.0pt;line-height:115%">      W niedzielę 15 marca od godziny 10 siedmiu członków   Społecznej Straży Rybackiej z czterech kół powiatu Kolskiego, tj: PZW nr 6 w Kole, PZW nr 7 w Kole, PZW nr 12 w Powierciu, PZW nr 32 w Kościelcu,   brało udział w akcji sprzątania śmieci nad starorzeczem Warty  w miejscowości Gozdów. W wyniku tej akcji zostało zebranych kilkanaście studwudziesto   litrowych worków śmieci      ( szkło, plastik, metale). Śmieci te po przesegregowaniu zostały zabrane i oddane do utylizacji. Miejmy nadzieję, że przebywający na tym akwenie wędkarze   docenią wykonaną pracę i utrzymają w nadchodzącym sezonie względny porządek. Przyjemniej jest wędkować na czystych stanowiskach.

justify" align="justify">   SSR będzie przeprowadzać takie akcje również na innych zbiornikach. Przypominamy wszystkim wędkarzom o obowiązku utrzymywania stanowisk w czystości. Za nieporządek wędkarz może zostać ukarany przez odpowiednie służby wysokim mandatem karnym.

justify">

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

SSR sprząta - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
A jak przebywający na tym akwenie wędkarze nie docenią wykonaną pracę i nie utrzymają w nadchodzącym sezonie względny porządek. To wtedy Przypomnicie wszystkim wędkarzom o obowiązku utrzymywania stanowisk w czystości, receprą na pamięć. (2015-03-31 10:18)
owczarkiowczarki
0
popieram tylko jeszcze nagnajcie tych wędkarzy co faktycznie śmiecą po co karać tych dobrych...czy to Daniel (2015-04-21 20:11)
owczarkiowczarki
0
popieram tylko jeszcze nagnajcie tych wędkarzy co faktycznie śmiecą po co karać tych dobrych...czy to Daniel (2015-04-21 20:11)

skomentuj ten artykuł