SSR z Wyszogrodu patrolowała Wisłe w czasie wielkiej wody

/ 2 komentarzy / 11 zdjęć


Społeczna Straż Rybacka z Wyszogrodu w czasie wielkiej wody na Wiśle patrolowała tereny objęte zagrożeniem powodziowym w obrębie wód będących pod jej opieką . W sobotę 22 maja trzyosobowy patrol w sobach kolegów Mariusza M. , Artura K. oraz Sławomira K. , dokonał kontroli najpierw w miejscowości Chmielewo , następnie Kamion i Rakowo .
Najtrudniejsza sytuacja wydawała się być w miejscowości Rakowo , gdzie przy uszkodzonym wale , ciągle straż pełniła Ochotnicza Straż Pożarna z Rakowa i Wyszogrodu oraz jednostki Państwowej Straży Pożarnej.

Władze gminy w razie konieczności ,brały pod uwagę pomoc ze strony wędkarzy z miejscowego koła , którzy doskonale znają zagrożony teren .
W razie potrzeby i zagrożenia Koło PZW z Wyszogrodu miało do dyspozycji do użyczenia dla odpowiednich służb dwie łodzie motorowe i jeden ponton wraz z silnikami oraz zasoby ludzkie.
Poniżej przedstawiamy galerję zdjęć z tego patrolu.

 


4.8
Oceń
(18 głosów)

 

SSR z Wyszogrodu patrolowała Wisłe w czasie wielkiej wody - opinie i komentarze

hubihubi
0
Witam to co się działo ostatnio to wielkie nieszczęscie i ogromne straty,no ale najważniejsze to to że wszystko wraca do normy tylko na ile? chwała wam koledzy za trud pracy jaki włożyliście w pomoc przy takim wielkim żywiole,z fotek widać że nie było przyjemnie pozdrawiam. (2010-05-28 03:40)
ProfesorProfesor
0
Brrrryyy !
 Było groźnie! A i teraz nie jest jeszcze wesoło ?! Niestety taka jest Wisła - piękna i niebezpieczna. Patrole były bardzo potrzebne, bo niestety jest tak : Gdzie jedni płaczą tam inni się cieszą. Wielka woda była okazją dla kłusowników.
(2010-05-30 21:18)

skomentuj ten artykuł