Mistrzostwo kola-Przylasek Rusiecki 31.05.2014


31.05.2014 odbyły się w naszym kole zawody spiningowe o Mistrzostwo koła.
Po zawodach na rozpoczęcie sezonu spodziewaliśmy się silnej i licznej grupy, jednak wielu spiningistów nie dotarło - szkoda.
Zawody rozegrane zostały na Przylasku Rusieckim i były przeniesione z pierwotnego miejsca czyli Wisły ze względu na jej stan i kolor. Wszyscy mieli ogromne smaki na spotkanie z dużą rybą i w miłej atmosferze rozpoczęli zawody.
Wśród zawodników byli wielokrotni zdobywcy pierwszych miejsc na różnych zawodach. Większość łowiła okonie, jednak miarowego udało się wydłubać nielicznym. Każdy poszukiwał metody na grubą rybę, każdy miał swój cichy plan na zwycięstwo zarówno młodsi zawodnicy jak i ci starsi. Okazało się że z miarową rybą nie było tak słodko. Pierwsze miejsce i mistrza koła 2014 zdobył Stanisław Kisielewski, drugi był Marek Wiktor, trzeci Sławomir Hossaja który tym samym sprawił sobie prezent urodzinowy, czwarty był Andrzej Jeżykowski, piąty Dariusz Gruszecki, szósty Paweł Bojanowski. Zaznaczyć trzeba że pierwsza dwójka to mimo swoich lat ludzie którzy pierwszych kroków w spiningu uczyli kilku którzy zajęli dalsze miejsca. No cóż Starym Lisom doświadczenia nie brakuje i trzeba jeszcze trochę podpatrywać jak to robią mistrzowie. Zawody zostały zaliczone do udanych i może gdyby jeszcze było nas więcej to byłyby bardzo udane.

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Mistrzostwo kola-Przylasek Rusiecki 31.05.2014 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł