Start strony PZW Koło w Kazimierzy Wielkiej.

/ 3 komentarzy

Witam,

w dniu dzisiejszym oficjalnie startuje strona Koła PZW w Kazimierzy Wielkiej. Możecie na niej znaleźć informacje o naszym Kole i łowiskach, Regulamin amatorskiego połowu ryb, kilka galerii, rekordowe sztuki złowione przez naszych wędkarzy oraz aktualny terminarz imprez. Z czasem pojawiać się będą skrócone sprawozdania z zebrań Zarządu Związku i zawodów wędkarskich, a także aktualności z życia koła.Strona będzie się nadal rozwijała, a na jej kształt będziecie mieć wpływ przede wszystkim wy - wędkarze. Zapraszamy do odwiedzania strony oraz dzielenia się uwagami na jej temat z administracją .Pozdrawiamy i życzymy połamania kijów w nowym sezonie!

 


4.8
Oceń
(12 głosów)

 

Start strony PZW Koło w Kazimierzy Wielkiej. - opinie i komentarze

amuramur
0
Witamy! Moje gratulacja życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze redakcyjnej i informacyjnej dla Waszych członków i nie tylko z pozdrowieniem wędkarskim prezes Koła PZW Nr2 AMUR w Kielcach Krzysztof Latosiński. (2009-02-15 20:25)
ProfesorProfesor
0
Witajcie w KLUBIE !!! Nie będziecie żałować ! Ludzie TU dobrzy i uczynni: poradzą, zagadają. Jest u Nas SUPRR !Powodzonka w połowach i weny do pisania i czytania życzę (2009-02-16 18:23)
Czesio48Czesio48
0
Witam i pozdrawiam wszystkich wędkarzy z Kazimierzy Wielkiej ,i liczę na dobrą współpracę między kołami .Pozdrowienia od prezesa z koła Busko Zdrój (2009-02-18 09:02)

skomentuj ten artykuł