Straż Wędkarska w Krotoszynie

/ 5 komentarzy

w naszej społeczności w straży wędkarkiej ukryli się byli wojkowi policjanci ormowcy,i oszołomy.bez kultury osobistej i rozumu ani przeszkolenia w kontroli wędkarzy.w moim powieci strażnikiem jest psychicznie chory człowiek zachowuje się jak bez muzg,nie ważne jest nic poza jego racją i terroryzmem wędkaży,i o wszystko drze ryja jak do kolegi z naszej klasy.jego współ pracownik chodzi po stawach w biadkach i wymusza alkochol od wędkarzy,a komendant kola kolejorz popełnił przestępstwo w jezdzie po pijaku i dalej jest strażnikiem.co nie powinno mieć miejsca,przestępca nie może być stażnikiem.no ale nasz e wędkarstwo jest zasiedziałą komuną tu wszystko robi kolesiostwo i sasiedziałe władze w okręgach.po 50lat siedzą na stanowiskach,miłośników połowu ryb,dodam że to są chrytatywne stanowiska,ale przywileje trzerpią.

 


3
Oceń
(6 głosów)

 

Straż Wędkarska w Krotoszynie - opinie i komentarze

krzysztof.francik@pl.mahle.comkrzysztof.francik@pl.mahle.com
0
Panie Janku, Twoje naganną postawę i nie znajomość Regulaminu PZW zgłosił wędkujący wędkarz. Interweniował Komendant Powiatowy SSR, który w wyniku wymiany zdań spisał notatkę i przekazał do Rzecznika Oskarżenia do Koła Kolejarz Krotoszyn. Zawiadomienie o naruszeniu Regulaminu PZW przesłał Komendant Powiatowy SSR, który to inaczej przedstawił sprawę. Dla przypomnienia, odległość wędkarza od wędkarza nie może być mniejsza niż 10 m linii brzegowej a Ty siadłeś w odległości mniejszej niż wymagana. Ponadto naubliżałeś interweniującemu Komendantowi SSR. Resztę zagadnień wyjaśnimy na drodze postępowania Sądu Koleżeńskiego naszego koła. Nie odniosę się do oskarżeń na straż rybacką ponieważ i to będzie przedmiotem wyjaśnień, dodam jednak, że Komendant SSR zagroził wniesieniem sprawy cywilnej o pomówienia. Z poważaniem Prezes Koła Kolejarz Krotoszyn (2016-07-28 13:44)
popapraniecpopapraniec
0
witam prezesa,jak jest nowy regulamin to nieznajomość jego możesz przypisać sobie ponieważ jesteś zobowiązany dostarczyć członkowi koła,jak go niema przy opłatach karty.kolega wędkarz był nie koleżeński wobec inwalidy ponieważ nie było miejsc wolnych gdzie mogę łapać ryby na tym stawie,tylko to było wolne koło wędkarza który zajął dwa stanowiska,a na moje pytanie czy mogę usiąść odpowiedział" raczej nie",a co do komendanta to chętnie spotkam się w każdym sądzie,przyszedł na staw prywatnie bo to był jego znajomy,dopiero potem ubrał mundur i chciał kartę wędkarską,co otrzymał.to nie o de mnie jest wymagane kultura tylko od kontrolującego,drzeć mordę to może u siebie w domu a nie na nas wędkarzy,wymuszanie określonych zachowań nie leży w jego kompetencji,nie było w tej kontroli żadnego zachowania pozytywnego jako strażnika wędkarskiego i kompetencji.stwierdzenie że ja i zarząd koła nie mamy nic do rządzenia na tym stawie bo tam nie jest nic naszą własnością,dużo sie na tym stawie napracowałem żeby pozwolić na wypociny komendanta pozwolić.nie do tego jest powołana straż tylko kłusowników mają łapać.chamskie zachowanie komendanta potwierdzają inni wędkarze proszę pytać.pozdrawiam brać wędkarską. (2016-07-28 16:25)
ryukon1975ryukon1975
+1
Nieudolność PZW sięga zenitu. Piorąc swoje brudy na ogólnopolskim portalu osoby funkcyjne i pozostałe biorące udział w tej przepychance dyskredytują się w oczach innych całkowicie. (2016-07-28 16:46)
SlawekNiktSlawekNikt
+1
Jedyne co mi przychodzi na myśl po przeczytaniu tego tekstu to: "Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ... " A co do "leśnych dziadków" w pzw to kolega Jan Zasieczny i Krzysiek mają rację niestety. (2016-07-28 19:45)
popapraniecpopapraniec
0
kochani miłośnicy połowu ryb,dostałem odpowiedz od komendanta państwowej straży rybackiej w Poznaniu,że komendant powiatowy zeznał że prawidłowo kontrolował,czyli okazał odznakę i legitymacje służbową,i przedstawił się z nazwiska i imienia,co nie miejsca bo jak się nazywa dowiedziałem się z tego pisma z województwa,wiem że wszyscy wołają na niego "gorzoła". wspierają się.po około 30latach pracy społecznej tego pana w SSR,nareszcie komendant wojewódzki wezwał powiatowego do przestrzegania ich regulaminu,i zobowiązał go przestrzegania zasad kulturalnego zachowania i uprzejmego traktowania osoby kontrolowanej..mam prozbę do młodych miłośników połowu ryb nie się wam chce i zorganizujcie się w przyszłym roku są wybory i podziękujcie tym starym działaczom za ich społeczną prace.może w stawach będzie więcej ryb.z wędkarskim pozdrowieniem. (2016-08-28 14:50)

skomentuj ten artykuł