Strony kół PZW w nowej wersji

/ 6 komentarzy

Po znaczących zmianach na głównej stronie wedkuje.pl czas na nową wersję stron kół. Od teraz strony kół wędkarskich w naszym portalu zyskały nowy wygląd. Jedną z zasadniczych zmian jest nowy, znacznie większy rozmiar witryny. Mamy nadzieję, że zmiany te przypadną Wam do gustu.
Zachęcamy do przeglądania stron kół w nowej wersji, a przy okazji prosimy o uzupełnianie wpisów dotyczących zapowiadanych przez Was zawodów, imprez kół itp. poprzez oznaczenie ich w naszym kalendarium. Jak to zrobić? Wystarczy przy dodawaniu newsa zapowiadającego zawody wybrać grupę kalendarium, a następnie kategorię odpowiadającą randze zawodów. Wówczas pod podglądem wstępu newsa pojawi się pole do wypełnienia, zawierające datę zawodów oraz ich lokalizację (oznaczamy zarówno województwo, powiat, gminę, jak i uzupełniamy mapę). Oznaczenie newsa jako wpis do kalendarium spowoduje, iż nasza informacja o zawodach czy innym wydarzeniu w kole pojawi się w kalendarium wedkuje.pl na stronie głównej.

W związku z wymienioną już wyżej, większą rozdzielczością stron kół prosimy także o zmianę winiet i dostosowanie ich do nowych wymiarów, czyli szerokości 928 pikseli. Wysokość winiety jest dowolna.

Na koniec przypominamy o ważnej, a często zapominanej przez Was zakładce kontakt. Warto uzupełnić i te dane tak aby wszyscy zainteresowani wędkarze mieli możliwość kontaktu z władzami swojego koła. Dzięki tym zmianom Wasze strony staną się jeszcze atrakcyjniejsze.Zapraszamy do testowania stron kół w nowej wersji i zgłaszania nam ewentualnych błędów oraz uwag.
 


4.5
Oceń
(26 głosów)

 

Strony kół PZW w nowej wersji - opinie i komentarze

SamotnikSamotnik
0
     Nie wszyscy lubią zmiany ale widzę że Redakcja wędkuje pl. stara się  uatrakcyjnić portal. To zostaje dostrzeżone przez   wędkujących ..  Pozdrawiam grono Redakcji i wszystkich wędkarzy. (2011-05-04 19:14)
kostekmarkostekmar
0
Trochę przez to banery nie pasują i trzeba kombinować na nowy. Niewiadomo w jakim rozmiarze, bo przecież nie ma info idącym za zmianami, na ten temat. Było OK. Teraz NIE. (2011-05-04 19:48)
osmialosmial
0
kostekmar - przecież masz podaną szerokość - 928 pix, wysokość dowolna. (2011-05-05 17:36)
jogijogi
0
A mnie wklejenie zdjęcia nie wychodzi. Pewno już nie nadaję się do tych zmian. Główka już tak nie pracuje.  (2011-05-07 07:28)
jogijogi
0
A mnie wklejenie zdjęcia nie wychodzi. Pewno już nie nadaję się do tych zmian. Główka już tak nie pracuje.  (2011-05-07 07:28)
u?ytkownik55974u?ytkownik55974
0
A mnie nic nie działa wszystko zablokowane, tylko zdjęcia widać ustawień i uzupełnień itp. zablokowane, Kaszana. (2016-02-11 16:32)

skomentuj ten artykuł