Zaloguj się do konta

Stwórz własną grupę - rozmawiaj o czym i z kim chcesz

Stwórz własną grupę na wedkuje.pl, decyduj o czym i z kim chcesz rozmawiać. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wolą bardziej kameralne dyskusje, niż ogólne debaty na forum. Mamy nadzieję, że tym sposobem uda się Wam lepiej i skutecznie rozmawiać o przeróżnych sprawach, bo w grupie, to Wy decydujecie o temacie i sami przyjmujecie, bądź odrzucacie uczestników Waszej mini społeczności. Z tej możliwości korzysta już w tej chwili niemal 50 grup na wedkuje.

Grupy na wedkuje.pl powstały z myślą o stworzeniu dodatkowego miejsca do dyskusji. Dobrze wiemy, iż ogólne forum wedkuje nie zawsze jest odpowiednim miejscem do rozmowy. Niektórzy z Was chcą dalej rozwijać dyskusje wokół ulubionego tematu, na co często nie ma możliwości na forum. Innym przeszkadzają wtrącenia mniej lubianych kolegów, a jeszcze inni wolą nie prezentować swoich poglądów całej społeczności.

Właśnie dla Was uruchomiliśmy możliwość tworzenia własnych grup na wedkuje. Nie musicie zdawać się na gust reszty. Tworząc swoją grupę sami decydujecie o jej nazwie, temacie rozmów, a także o członkach grupy, bo to jej założyciel akceptuje poszczególne zgłoszenia. Tematyka grup może być bardzo różna, mogą to być zarówno grupy towarzyskie, skupione wokół konkretnego wydarzenia, jak i np. grupy klubów wędkarskich, stowarzyszeń itd.

Możecie tworzyć zarówno otwarte grupy, w których może brać udział cała społeczność - wątki tworzone przez daną grupę są wówczas widoczne na forum ogólnym, ale aby móc wziąć udział w dyskusji należy być członkiem danej grupy, bądź się do niej zapisać. W przypadku grup zamkniętych dyskusje uczestników nie są widoczne na forum ogólnym, widzą je jedynie członkowie danej grupy i tylko oni mogą brać udział w dyskusji. Zgłoszenia osób do grup akceptuje jej założyciel, administrator.

Jak założyć własną grupę na wedkuje.pl?:
- w pierwszej kolejności należy kliknąć na link grupy dostępny w dziale „Na skróty” na stronie głównej, a następnie zaproponować własną grupę- następnie wypełnić formularz, w którym m.in. określasz czy grupa ma być otwarta czy zamknięta:


- na koniec kliknąć na „wyślij zgłoszenie” – w tym momencie informację o zgłoszeniu otrzymuje redakcja, która uruchamia grupę.


UWAGA! Prosimy o tworzenie grup, które nazwą i tematem nie pokrywają się w z metodami połowu ryb dostępnymi na wedkuje, np. grupa nie może ogólnie traktować o spinningu, ale o wybranym jego aspekcie – np/ sprzęcie itp.


Zapraszamy !

Opinie (1)

camelot

Myślę, że możliwość tworzenia własnych grup tematycznych, to świetny pomysł !  - Można to przecież traktować jako pewną odskocznę od ogólnego forum  i choćby po to, by na chwilę odpocząć od niejednokrotnie ciężkich tematów.  – Przecież to, że jesteśmy wędkarzami nie oznacza , że wszyscy musimy jednakowo klaskać.  Pochodzimy też przecież z różnych środowisk, różnimy się często wiekiem i stażem wędkarskim, a także upodobaniami.                                ....Ot ... Dla każdego coś miłego !                                                                                 ........... myślę też, że każdy ma jakieś fajne pomysły                                                           .... pozdrawiam  wędkujących !

[2011-09-05 00:02]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej