Sukces młodych plastyków wedkarzy

/ 2 komentarzy / 4 zdjęćDwoje uczniów szkół podstawowych powiatu kutnowskiego biorących udział w konkursie plastycznym „ Wędkarstwo w połączeniu z  ekologią i zdrowym wypoczynkiem nad wodą” organizowanym przez Koło Nr 109 PZW „METALURG” Kutno otrzymało nagrody na poziomie Okręgu Mazowieckiego PZW.
Prace Jakuba Krysiaka i Julii Nowickiej zostały wyróżnione w konkursie plastycznym organizowanym z okazji XV edycji „Tygodnia Czystości Wód” przez Okręg Mazowiecki PZW w Warszawie. Z naszego Koła na ten konkurs wpłynęło 255 prac wykonanych przez uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Kutno oraz gmin : Krośniewice, Nowe Ostrowy, Kutno, Strzelce i placówek opiekuńczo – wychowawczych powiatu kutnowskiego. Startowały również dzieci z rodzin zastępczych i rodzin wędkarskich skupionych w Kole.
Prezes Zarządu Okręgu Mazowieckiego kol. Zbigniew Bedyński skierował pismo do Starosty Kutnowskiego Krzysztofa Debicha z podziękowaniami za wszechstronną pomoc jaką udzielił Kołu „METALURG” przy organizacji tego zadania.
 

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Sukces młodych plastyków wedkarzy - opinie i komentarze

troctroc
+3
Nic tylko gratulować, szkoda tylko, że nie pojawiły się fotki wyróżnionych prac. Zachęcić dzieciaki do tego typu zabawy- sukces w dobie smartfonów, laptopów i tym podobnych wynalazków...Pozdrawiam. (2016-04-28 20:32)
skalpelskalpel
0
Promowanie wędkarstwa u najmłodszych da nam lepszą przyszłość nad wodą. Gratuluję inicjatywy. (2016-05-04 08:27)

skomentuj ten artykuł